Přejít na obsah

MDF podložky pod repro


Doporučené příspěvky

Ahoj

Ty Hertze jsou myslim kolem 2340,-

Jsou velice kvalitni a s origo.octav.se nedaji vubec srovnavat.Potom zalezi take jake mas radio.

Pouzivam je v Golfu 2 a montoval jsem je i do BMW.Naprosta spokojenost. :t

Aby nedošlo k nějakému nedorozumění, Milan II má Hertz ESK165 a ty myslíš asi DSK165 a mezi nima je 2tis rozdíl, ale i ty DSK hrají taky dost dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od Milana II jsem podložky koupil a jsou naprosto špičkové. Perfektně zpracované a sedí jak ulité. Kdo o ně máte zájem mohu vřele doporučit a neřešit ušetřených pár stokorun. Jednání naprosto férové, prostě Milane ještě jednou díky. Podložky jsem sháněl dlouho a v takovéhle kvalitě je skoro škoda že nejsou vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak od Milana II jsem podložky koupil a jsou naprosto špičkové. Perfektně zpracované a sedí jak ulité. Kdo o ně máte zájem mohu vřele doporučit a neřešit ušetřených pár stokorun. Jednání naprosto férové, prostě Milane ještě jednou díky. Podložky jsem sháněl dlouho a v takovéhle kvalitě je skoro škoda že nejsou vidět.

Souhlas, mam je od Milana taky a nemaj chybu!

Predevcirem sem je lakoval a brzo pujdou na auto, konecne :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vim ze se to tady uz probiralo, hodte mi prosim nekdo kdo vite odkaz kdeto je, nemohu to najit. Nebo mi staci rict, co vse se musi udelat aby se podlozky vesli do dveri? Je treba neco predelavat, nebo se jen nasroubuji, coz znamena delat diry do kastle? Diky

UZ JSEM TO NASEL, NEVNIMEJTE TO! :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napiš Milanovi II určitě ještě nějaký má.Jediný co musíš udělat je sundat tapec.Jinak montáž podložek je bez problémů.Plastový kroužek odšroubuješ a a místo něho dáš ten z MDF.Milan ti k tomu napíše takový mini manuál aby jsi věděl jak nato.Není potřeba dělat žádné díry do kastle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si podložky včera vyrobil podle plánku na www.skoda-octavia.cz, ale musím říct, že ten plánek má své nedostatky a chyby. Kvůli tomu jsem to dělal místo jednoho - dva dny! Aspoň že jsem sehnal MDFku za 30,- v odpadcích v Hornbachu. A ještě mi zbyde i na basák.

1) otvor pro reprák je nakreslený malý a 17 cm reprák tam nevleze. Nechápu jak to někdo navrhoval.

2) spodní výstupek 30 x 18 mm musí být dvouvrstvý (2 x 18), jinak na něj nedosáhne tapecírunk (možno použít delší šroubek)

3) musel jsem odpojit přívod na spouštěč oken a provléknou jej vnitřkem dveří, protože vadil podložce.

4) nejsou zakótovány 3 otvory pro upevnění desky - pracně se to přiměřuje.

Pokud bude čas, tak to tu možná dodám opravené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si podložky včera vyrobil podle plánku na www.skoda-octavia.cz, ale musím říct, že ten plánek má své nedostatky a chyby. Kvůli tomu jsem to dělal místo jednoho - dva dny!

1) otvor pro reprák je nakreslený malý a 17 cm reprák tam nevleze. Nechápu jak to někdo navrhoval.

2) spodní výstupek 30 x 18 mm musí být dvouvrstvý (2 x 18), jinak na něj nedosáhne tapecírunk (možno použít delší šroubek)

3) musel jsem odpojit přívod na spouštěč oken a provléknou jej vnitřkem dveří, protože vadil podložce.

4) nejsou zakótovány 3 otvory pro upevnění desky - pracně se to přiměřuje.

Pokud bude čas, tak to tu možná dodám opravené.

Ten plánek, podle kterého jsi podložky dělal, pochází odemě! V té době, kdy plán vznikl, jsem i já tápal a zkoušel různý verze. Když se podíváš nazpět, uvidíš rozdíly ve vývoji. Tak prosím omluv nedostatky ve výkresu. ;);)

Dnes už mám udělaný šablony a nemusím tak při každé "várce" podložek rozdělávat dveře a stále je přiměřovat. Zrovna dnes jsem dělal trochu atypycký podložky (vpravo) s otvorem pro repro 120 mm. Ještě vrtnu dírky a jedou...

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...