Přejít na obsah

MDF podložky pod repro


Doporučené příspěvky

Po delší odmlce zdravím všechny příznivce jedničkových Octavií.
Po nátlaku několika lidiček jsem opět vyrobil několik sad MDF redukcí pod přední 165 mm reproduktory. V případě, že vylepšujete audio svého miláčka, bez výměny drnčícího plastového rámečku se neobejdete.

Varování před podložkami viz pravé foto v horním přízpěvku od fancarhifi:
Ten šunt nejde ani namontovat (viděl jsem to v praxi), tak si prosím objednejte ověřenou profesionální kvalitu.
Info o ceně a podmínkách dodání mi pište přímo na e-mail:

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 10 měsíců později...

Jaro je tady a různé úpravy aut taky...

Upozorňuji, že mám poslední 3 páry předních MDF podložek pro Octavii I. Cena 600,- za pár + pošta.

Nechal jsem toho už několikrát, ale vždy mně někdo přemluvil, abych ještě jednu sérii vyrobil. Tentokrát už ne. Tak že neváhejte dlouho.

Poslední 3 páry a pak už na trhu zůstanou jen ty škaredé, nevydařené, sekerou otesané plagiáty, které ani nejdou na dveře namontovat...

 

 

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdar chlapi. 

 

Mam mozna hloupy dotaz, ale koupil jsem si nove repro 13 cm Hertz EV 130,5 namísto puvodních vedle zadního plata (Liftback). 

Bohuzel jsem docela zklamany a v podstate se da rici ze jsem nepoznal rozdil oproti origos reprakum zejmena postradam jakekoliv basy. (V recenzich nekdo motoval do octavie I a vynachvalil to do nebe....)

Ty Herztzy maji ovsem vetsi membranku tak jsem musel repro vypodlozit dvema matkama a tak tam vznika volny prostor mezi prirubou repraku a tim plastovym nosicem plata.

 

Myslite ze kdyz dam distancni podlozky nad repro pomuze mi to? zlepsi se tim "akustika kufru" a budou tony hlubsi ??

 

PS:Kdysi jsem si takove to repro namontoval ve felicii do plata a hralo to velmi obstojne (akorat se nedalo poslouchat ze zadnich sedacek)

 

Predem se omlouvam za mozna blby dotaz ale stve me ze jsme zaplatil 1500 a nevidim v nicem rozdil... 

Dekuji

Editováno: , autor: JOKINEN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...