Přejít na obsah

MDF podložky pod repro


Doporučené příspěvky

To je pro 13cm repra je to tak ? Cena >? Dostupnost ? -_-

zdarec Michale,

samozřejmě, do zadu vejdou jen 13 cm. Dostupnost ANO v jakém koliv množství a cena ještě NENÍ stanovena, tak horký je to zboží!! Mněl bych představu tak 150,- ;)

Hele a ty kaplicky co mas na sve strance dokazes delat take ?>

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, na to zatím nemám strojový park!! Ty na webu jsou od Rachotu. Řekl bych, že jsou dělaný na nějakým CNC. Už jen vytvořit program pro pravou a levou stranu musí být makačka!

Ale nic není nemožné. Až dodělám RS předek, vrhnu se na výrobu prototypu těchto kapliček. Šablonu už mám dávno hotovou. Pak taky chci zkusit laminátové trojůhelníky, ve kterých jsou přední výškáče. Pak to zase hodím do placu...

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a ty kaplicky co mas na sve strance dokazes delat take ?>

Ne, na to zatím nemám strojový park!! Ty na webu jsou od Rachotu. Řekl bych, že jsou dělaný na nějakým CNC. Už jen vytvořit program pro pravou a levou stranu musí být makačka!

Ale nic není nemožné. Až dodělám RS předek, vrhnu se na výrobu prototypu těchto kapliček. Šablonu už mám dávno hotovou. Pak taky chci zkusit laminátové trojůhelníky, ve kterých jsou přední výškáče. Pak to zase hodím do placu...

Jen se ptam pac kdyzbycs mel kaplicky koupim jak tu podlozku tak kaplicky a koupil bych si do toho komponentni repra. Takhle bych musel koupit jen koaxy pac vyskace bych nemel kam dat. Takze pockam az budes nabizet i ty kaplicky ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Vetsina ze skalnich se sice potrha smichem, ale ja si predstavuju tyto

http://www.tvm-valmez.cz/index.php?id=80&catit=76&l=1&catg=1

jsou to tesly za 300kc kus, ale na druhou stranu podle me vyborna alternativa pro

cloveka co nechce dat moc penez.Mel jsem je jiz v par autech a byl jsem spokokojen.

Pod ne pak objednam mdf podlozky - koukal jsem ze vysokotonove repro jsou zapojeny pres kondik a tyhle repro slusne zvladaji i kolem 5kHz takze by to mohlo bejt fajn. Zadni bych zatim asi nechal origo na dokresleni stredu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4ohm ;) Jaké repro by jsi si představoval?Do jaké ceny?

Bylo to tu uz take vicekrat, ale pridam vlozim se do toho. Ja bych chtel nejake jine misto origo prednich vcetne vysek aby mi ty vysky pasovali bez uprav do plastu v zrcatkach. MAm pifku na Hertz DSK 165 nebo mam vzit jine. Chci neco kolem 2 a jeste kde je na netu kupujete, nebo nekde v kamennem obchode? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jendo, repro jsou sice levné, ale s tou citlivostí 84dB to bude pro rádio dost oříšek.Dobře na to jde ,davon, ty Hertz za tu cenu hrají velmi dobře a se svou citlivostí 93dB je rádio hravě zvládne.Jejich tweeter je natolik malý, že se vejde místo původních výškáčů.Vyhybky jsou odolné proti vodě takže jdou namontovat do dveří bez omezení.

DSK165 jsou k mání za 2290,- ale cenu lze dohodnout.Zašlu dobírkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Vetsina ze skalnich se sice potrha smichem, ale ja si predstavuju tyto

http://www.tvm-valmez.cz/index.php?id=80&catit=76&l=1&catg=1

jsou to tesly za 300kc kus, ale na druhou stranu podle me vyborna alternativa pro

cloveka co nechce dat moc penez.Mel jsem je jiz v par autech a byl jsem spokokojen.

Pod ne pak objednam mdf podlozky - koukal jsem ze vysokotonove repro jsou zapojeny pres kondik a tyhle repro slusne zvladaji i kolem 5kHz takze by to mohlo bejt fajn. Zadni bych zatim asi nechal origo na dokresleni stredu.

Smichem se sice netrhám, ale jen kroutím hlavou...

Je to čistě tvá věc, co si dáš do auta. Přesto ti ale musím říct svůj názor: laciný - dvakrát placený!! Zbytečně neutácej těžce vydělaný many a kup si hned na poprvé pořádný repráky!

PS: Já Hertz mám, je pravda že o jednu třídu výš. A chrochtám si...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Vetsina ze skalnich se sice potrha smichem, ale ja si predstavuju tyto

http://www.tvm-valmez.cz/index.php?id=80&catit=76&l=1&catg=1

jsou to tesly za 300kc kus, ale na druhou stranu podle me vyborna alternativa pro

cloveka co nechce dat moc penez.Mel jsem je jiz v par autech a byl jsem spokokojen.

Pod ne pak objednam mdf podlozky - koukal jsem ze vysokotonove repro jsou zapojeny pres kondik a tyhle repro slusne zvladaji i kolem 5kHz takze by to mohlo bejt fajn. Zadni bych zatim asi nechal origo na dokresleni stredu.

Já taky řikám vyhozené peníze. Octavia má blbě udělané dveře a tam musí být opravdu dobré repro já jsem si koupil taky levné a sere mě to. Radši chvilku počkej a našetři si na lepší. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci koupit repro do zadniho plata cca za 2500,- , jake by jste doporucili ???

Mate nekdo zkusenosti s necim z techto tri alternativ ?

http://www.pahorek.cz/objects/1074365464.h..._oid=1056988560

http://www.pahorek.cz/objects/1074263531.h..._oid=1056988560

http://www.pahorek.cz/objects/1074494108.h..._oid=1056988560

nebo doporucujete neco jineho?

V kufru mam zesilovac 4 kanal 460W + Subwoofer 300W co teda na to plato dat ?

Dikec za rady !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho co jsi vypsal snad jen ty Pioneer, ale pokud můžu tak zmínku by stály Hertz, JBL nebo Infinity.Pokud ale máš subwoofer tak bych od těch oválů upustil a použil bych do původních otvorů komponentní reproduktory, které tam vejdou sice jen 13cm, ale po menší úpravě a zvolení kvalitních kompo to bude v zadu hrát dobře.

Spočívá to jen v montáži kroužku z MDF na který připevníš repro a výsledek je znatelný.V případě zájmu zašlu spolu s repro dle výběru.

Pkud by jsi ale chtěl ty ovály tak by byly dobré JBL GTO936e které jsou nyní slevněné z 2690,- na 1990,- NEBO a ty jsou opravdu good a to Infinity REF8013i ale cena je 3590,- jsou to 20cm repro (větší plocha membrány)

post-29-1154456300.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nazdarek schánim repro do combajnu a nejsem žadný profesionál tak vás žádam o radu jaké repro bych tam měl dát vyděl jsem v patých dveří nebo po stranách v kufru nebo vyměnit origiše a za co. Něco co bych zvládnul naistalovat sám. Chtěl bych to tahnout přes zesik

http://www.ryves.cz/zesilovace/4-kanalove/magnat-rx-44.php

tak za případné rady děkuji čago.

_au__

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Variant je několik.Pořídit k tomuto zesilovači kvalitní kompo pro přední systém a repro 6x4" pro původní inst. otvory.Nebo jak jsi uvedl do zad. dveří s tím, že by se použily také komponentní repro případně koaxiální.

Nebo výkon zesilovač použít pro přední repro a zbylé dva kanály použít pro pohon subwooferu a zadní repro ponechat na zesilovačích autorádia.Tato varianta by se mi zdála jako nejvhodnější pro plné pokrytí pásma i nízkými kmitočty.

post-29-1155229707.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Takze verejne diky Milanovi za goooooood odvedenou praci vcetne poskytnutych nadstandartnich sluzeb :D a podlozky jsou tam, kam byly vyrobeny, vcetne zadnich. Rozdil v tom zadny neslysim, ale proste je tam mam. zatim mam origo repro, co nejdrive jdu do Helix blue 62, pak se snad neco mozna pozna? Tyhle papiraky jsou vazne spatny! :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, ale bylo to vice basniku, kteri se rozplivali nad tim, jak to libove hraje s origo repro. Dnes jsem nandal zase woofer, zeslabil si predek a mozna jsem to prehnal, malinko hloubky to dotalo, ale repro jsem nevyhodil, nebyla tam nikde popelnice... :D;)

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...