Přejít na obsah

MDF podložky pod repro


Doporučené příspěvky

Davon: Uff, to se mi ulevilo...

Jinak máš pravdu. Já musím taky skrášlovat auto postupně, jinak bych asi měl kufry před vchodem! Ikdyž teď dudu dělat celkem finančně náročnej RS předek, tak to mamina bere překvapivě s nadheldem. lol

U mne to rozhodne s nadhledem nebylo, ale uz si zacina zvykat lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davon: Uff, to se mi ulevilo...

Jinak máš pravdu. Já musím taky skrášlovat auto postupně, jinak bych asi měl kufry před vchodem! Ikdyž teď dudu dělat celkem finančně náročnej RS předek, tak to mamina bere překvapivě s nadheldem. lol

Bodet by to nebrala s nadhledem, je to preci jen viditelny kus auta. To treba podlozky doma nechapali, proc pry kdyz to neni videt!! :smich::smich::smich:

Tak rikam: :fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fancarhifi

napsal prosim o radu.

Variant je několik.Pořídit k tomuto zesilovači kvalitní kompo pro přední systém a repro 6x4" pro původní inst. otvory.Nebo jak jsi uvedl do zad. dveří s tím, že by se použily také komponentní repro případně koaxiální.

Nebo výkon zesilovač použít pro přední repro a zbylé dva kanály použít pro pohon subwooferu a zadní repro ponechat na zesilovačích autorádia.Tato varianta by se mi zdála jako nejvhodnější pro plné pokrytí pásma i nízkými kmitočty.

prosim dělají se komponentni repro 6x4 kdyžtak značka Infinity neni podmínkou. diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

jj jiné řešení asi nebude.. už jsem si to do auta vyráběl a skončilo to tím, že jsem pak do kufru nedal vic než jednu sportovní tašku. a výsledek byl 131dB nevím jestli se do doho chci znovu pouštět s takovým nadšením. ALe vypadá to že to přes zimu budu dělat! :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Mám strašně málo času a proto výroba "kapliček" pro zadní výškáče probíhá jen po večerech. Tak dám zatím jen ochutnávku v rozpracovaném stavu. Základ je MDF 10 mm potažený dámskou punčochou a natřený lepidlem Epoxy 1200 - ve třech vrstvách. V té šedé je zkusmo nasazený prstýnek, do kterého pak přijde nacvaknout tweter Hertz HT-18. Povrchová úprava bude šedá barva, jako zadní plasty.

 

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...