Přejít na obsah

El. ovládání zrcátek


Martin Kuděla

Doporučené příspěvky

Pokud se vám stalo že jste si ulomili páčku na ovládání el. zrcátek (v mém případě ulomená od koupi Octavie), tak jsem ji našel v Autokelly!!! :palec2:

Jejich obj. č. je 40.14.690 SPINAC EL. NASTAVOVANI ZRCATEK

Cena byla v mém případě 342Kč, proti originál dílu od Škody je to velký rozdíl - cca 800Kč, výrobce je "vika PARTS".

Jediný rozdíl je ve funkci, spínač není klasický Vyhřev - L+P - P, ale L - Vyhřev - P, na funkci to však nemá vliv :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně!!! Při zasouvání se mezi dva předměty, ať už obrubníky, či něco jiného je to velký luxus. Než každé zrcátko stahovat zvlášť, popřípadě couvat s otevřenými dveřmi řidiče, jednoduše sepnu obě zrcátka a stáhnu si je najednou dolů a pak zpět. ;)

P.S.: A pokud si myslíte že výměnou za L - Vyhřev - P se změní funkce na každé zvlášť, tak je to omyl pod levým se stále stáčí obě zrcátka najednou.

Editováno: , autor: Martin Kuděla
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Uff, utřel jsem si studený pot z čela.

Auto mám tři měsíce a teprve dnes jsem si všimnul, že se ovládají L+P a P.

Už se mi zdálo, že je to chyba a ono to je vlastnost. Ufff.

Jo, a páčku mám L - Výhřev - P. Nemám důvod si myslet, že ne od výroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...