Přejít na obsah

mikrospínač v levých předních dveří


passport5

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Takze mikrospinac vymeneny (oprava za 3e) a vsetko funguje, signalizuje to otvorenie dveri aj zapnute svetla avsak jedna vec mi nezmizla, ked zamknem auto tak po zamknuti sa mi ozvu 4 pipnutia akoby ostali niektore dvere ortvorene ale vsetko je pozatvarane a zamknute, mam alarm META. Nestretol sa s tym niekto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co kufr a kapota?Tam je to taky ready?Jestli není blbě nastavený spínač kapoty třeba víš

Tak na to som nepozeral, ale skusal som otvorit kapotu a potom auto zamknut a ani po 30 sekundach sa sirena nespustila, dokonca ani pri otvorenych dverach, parkrat sa spustila ked som skusal nastartovat pri zamknutom aute a s otvorenym kufrom, skusim to pozriet len netusim kde je na kapote ten spinac a ako ho nastavit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Ahojte,

Pri zamykani auta (ci uz po rozbehu, alebo alarmom) sa mi zacalo coraz castejsie stavat, ze sa dvere zamknu a hned na to sa odomknu (stoplik zaskoci a zas vyskoci). Pri rozbehu ma to az tak nestve, ale ked na dialku zaalarmujem auto a nezamkne vodicove dvere, alarm sa nespusti (META). Osvetlenie, signalizacia dveri funguje OK, len je problem s tymto vyskakujucim cuplikom. Sposobuje to vadny mikrospinac?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Prosím o pomoc potřeboval bych někoho v okolí Olomouce kdo by mi vyměnil mikrospínač u dveří řidiče a spolujezdce a taky ovládání zrcátek,nefunkční tempomat a různé elektrodrbky,za rozumnou cenu nechci nic zadarmo.Věřím že je tady spousta vás šikovných kluků kteří by si rádi přividělali a já budu spokojenej že nemusím cpát peníze do chřtánu předraženým mechanikům ze Škodovky

tady je nás sposta co se v těch starých vraždách hrabou :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Chalani prosím vás na OII 2005 ide aký typ mikrospínača či všetky sú rovnaké ? A ešte ohľadne tej výmeny je to aspoň podobné ako u OI ?? Stále váham či sa do toho pustiť, ale hlavne mi treba ten mikrospínač. Naozaj vám budem vďačný za každú radu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zdravím.Potreboval bych pomoc. Mám octavii 85KW 2.0 1 roky vyroby 2001. Rozbil se mi zamek u levych předních dveří. Nejdou otevřít. Musím přelezat přes sedadlo spolujezce.Koupil jsem novy zámek taktéž novy vnitřní mechanismus. Nasadil jsem ho tam,ale problém je stále stejný.Už si nevím rady.Cetl jsem tady na foru,že by to mohl být mikrospínač.Ale problém je v tom že nevím kde se nachází.A hlavně nevím jestli koupit s páčkou nebo bez páčky,nerozumím tomu ale rozhodně se mi nechce to dávat do servisu.Jsem samouk vše si dělám sám.Děkuji za radu a pomoc ahoj Tomáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...