Přejít na obsah

Oprava Audience


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Což o to, vyndání je jednoduchý. Odklopíš popelník, zabereš jemně od spodu za ten rámeček okolo rádia a vyndáš ho. Pak sundáš 4 krytky a pod ním jsou už jen šrouby. Vyšroubuješ sundáš konktor antény a přívodní a vytáhneš ven ale co pak. Co jsem zjišťoval, tak oprava toho rádia je v ceně nepoškozené ojeté...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si tento tyden take koupil jetou Octavku, zkouset jestli jde cd v radiu me nenapadlo :-(

a ups mam naprosto stejny problem. ja jsem tam zadne radio nedal, protoze mi menic pise CD FULL, ale kdyz zkusim cd vyndat napise mi radio CD ERROR

Akorat kdyz to pripojim na diagnostiku tak mi pise toto:

Adresa 56: Rádio		Labely: 1K0-035-1xx-56.lbl
  Řídící jednotka SW: 1Z0 035 156 B	HW: 1Z0 035 156 B
  Díl: Radio FO3	   013 0028  
  Revize: 00013000	Seriové číslo: SKZ7Z4F0004779
  Kódování: 0000020
  Dílna #: WSC 41815 175 02280

Nalezena 1 chyba:
00003 - ridici jednotka 
		014 - defekt

Uz jste nekdo prisel na to jak to rozebrat pripadne zprovoznit?

Editováno: , autor: Ozi Toretto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

tak jsem si tento tyden take koupil jetou Octavku, zkouset jestli jde cd v radiu me nenapadlo :-(

a ups mam naprosto stejny problem. ja jsem tam zadne radio nedal, protoze mi menic pise CD FULL, ale kdyz zkusim cd vyndat napise mi radio CD ERROR

Akorat kdyz to pripojim na diagnostiku tak mi pise toto:

Adresa 56: Rádio		Labely: 1K0-035-1xx-56.lbl
  Řídící jednotka SW: 1Z0 035 156 B	HW: 1Z0 035 156 B
  Díl: Radio FO3	   013 0028  
  Revize: 00013000	Seriové číslo: SKZ7Z4F0004779
  Kódování: 0000020
  Dílna #: WSC 41815 175 02280

Nalezena 1 chyba:
00003 - ridici jednotka
		014 - defekt

Uz jste nekdo prisel na to jak to rozebrat pripadne zprovoznit?

Ahoj mam ten samej problem s audiencí, došlo mě to poštou , maník co to vod něho mam říkal že to jelo než se odesílalo.

Muže někdo říct kde je chyba ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapi, ten "manik" co to posilal maníkovi SingleOu jsem byl ja a i v inzeratu jsem psal, ze preferuju OSOBNI predani z duvodu, ze je to elektronika a nabizel jsem predvedeni funkcnosti primo v aute.

Bohuzel SingleOu to chtel poslat a me tuseni se vyplnilo. Pokud muzu radit, tak takovou elektroniku nerad posilam postou a kdo bude moct, tak radej trvejte na osobnim predani.

Nicmene udelal jsem vstricnej krok a napsal kupujicimu at posle radio zpet, ze ho necham zkontrolovat... radio vcera dorazilo, nabehl jsem za elektromechanikem a radio zase maka. Slo o to, ze posta musela s balikem hodit v obraceny poloze a na takovou polohu neni system vestaveneho changeru staveny. Balik muze byt vystlany sebelepe, ale pokud je radio vzhuru nohama, tak to pro nej neni to prave.

Nebyl tedy problem ani v optice, ani v zadnych necistotach, ale prave byl problem ve vyskocenem vrchnim platu zasobniku z vodicich kolejnicek na jedne strane.

Sice nechci nikoho nabadat, aby se v tom vrtal sam, ale vcera jsem videl postup odbornika a je zhruba takovy:

Povolit 4x cerny sroubek na plastu u panelu radia (2x ze shora a 2x ze spodu), pak jemne vycvaknout panel a povolit 4x stribrnej sroubek zepredu silneho plechu na kterej se nacvakava panel.

Potom se vycvakl svazek kabelu ze sbernic a povolili se z CD mechaniky 2x stribrne sroubky z vrsku tela radia a 2x stribrny sroubek z boku radia (jsou pod samolepkou s typovym oznacenim). Pak se vyjmula CD mechanika a povolilo se 5ks mini sroubecku a sundal se vrchni dekl mechaniky. Nasledne se museli vycvaknout z vrchniho plechu ktery kryje sloty na CD 4ks mini pruzinek a umistit si je pinzetou na packy pripravene hned vedle. Pak se vyjmul ten plech a slo krasne videt do CD mechaniky a jak je ten vrchni slot CD zesikma.

JE TO ALE NA VLASTNI NEBEZPECI SE V TOM VRTAT, tak at mi tu pak nekdo nepise, ze se mu to rozsypalo pod rukama !!!

Editováno: , autor: OctaviaLUB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tak je tady konečně napísanej postup jak to pomuže dalším s takovím problemem co hlásí cd error a hnutou mechanikou. To kdybych tady četl minulej tyden jak mě to přišlo poštou tak to rozdělám sám. Jenže jsem nechtěl protrhnout na boku tu typovou nálepku pod kterou se schovávají šroubky na sundání mechaniky. Ohledně nějakej" reklamace" nebo nefunkčnosti stroje. Zarazila mě pravě i ta chyba v paměti .

Nalezena 1 chyba:

00003 - ridici jednotka

014 - defekt

Prodávající OctaviaLUB se nabídl s opravou tak radio putovalo zpět. Tak ještě snad dík za solidní jednání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak slava... SingleOu potvrdil, ze radio po opetovnem doruceni slape. Bohuzel diky vemenum z cesky posty (tim myslim konkretne toho co zachazel s balikem jako prase a ne vsechny zamestnance) bylo o dost starosti vic. Nehlede na to, ze SingleOu platil jedno postovny cca 80.-Kc pri poslani radia ke mne a ja platil elektromechanikovi 200.-Kc za ochotu ze to udelat na pockani coz je myslim hodne hezka cena a pri ofiko oprave by to bylo o dost vic a pak jsem radej zvolil jinou spedici pri poslani radia zpet a to me stalo cca 100.-Kc... takze diky cesky poste "vyhozeny" skoro ctyri stovky. A TO SE VYPLATI !

Editováno: , autor: OctaviaLUB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 3 roky později...

Dobrý den,

abych nezakládal nové téma, oživím tohle. Jsem čerstvým majitelem Octavie RS, kterou jsem kupoval s tím, že Audience nevyhledává stanice, CD přehrává. 

Rádio má ulomený kabel od antény. Jde toto opravit? Pokud ano, prosím o radu co koupit a jak na to. 

 

Děkuji moc

IMG_0904.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Ahoj,

 

mám OII, 2005, radio Audience + Sound System. VAG mi vyhazuje následující chybu:

 

Adresa 56: Rádio        Labely: 1K0-035-1xx-56.lbl
   Řídící jednotka SW: 1Z0 035 156 B    HW: 1Z0 035 156 B
   Díl: Radio FO3       012 0026  
   Revize: 00012000    Seriové číslo: SKZ7Z4E0006902
   Kódování: 0000020
   Dílna #: WSC 22705 074 63783
   VCID: 316F5B49A8D25FC719-8064

1 nalezena chyba:
00003 - ridici jednotka 
            014 - defekt

 

Nicméně všechno v rádiu funguje normálně - jak rádio, tak CD (všech 6 pozic v changeru), nevyhazuje žádný CD error atd. Jen mě prostě štve, že se mi ta chyba pořád objevuje ve VAGu a chtěl bych mít čistý výpis chyb :-)

 

Díky moc za radu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...