Přejít na obsah

Subwoofer


Doporučené příspěvky

Čau chlapi, chci se zeptat, je jedna věc které moc nepáčím protože jsem se o to nezajmal, možná je to debilita ale chci se zeptat, chci subwoofer, ale nechci žádný za 2 nebo 3 tis. nepotřebuju nějaký extra protože mi to basově docela hraje jen bych potřeboval trochu přikořenit, né nějak mega.Chci se zeptat , prodávají se jen repro SB a celé krabice, když si koupím jenom reprák SB tak ho stačí napojit do rádia? nebo ještě něco potřebuji? a co? že bych si koupil tak za 1000,- reprák SB a někam ho dal a připojil na rádio, de to? nebo něco potřebuji?

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau chlapi, chci se zeptat, je jedna věc které moc nepáčím protože jsem se o to nezajmal, možná je to debilita ale chci se zeptat, chci subwoofer, ale nechci žádný za 2 nebo 3 tis. nepotřebuju nějaký extra protože mi to basově docela hraje jen bych potřeboval trochu přikořenit, né nějak mega.Chci se zeptat , prodávají se jen repro SB a celé krabice, když si koupím jenom reprák SB tak ho stačí napojit do rádia? nebo ještě něco potřebuji? a co? že bych si koupil tak za 1000,- reprák SB a někam ho dal a připojil na rádio, de to? nebo něco potřebuji?

Díky za rady

Jde to, ale nebude to hrat :-)

Potrebujes jeste zesilovac a nejakou tu kabelaz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Poprosim o radu , kade je najvhodnejsie tahat kabelaz napajania do kufra , bude pouzity kabel o hrubke 0,75mm Pojde do verzie kombi rv2000 (1.9tdi 81kw)

Su na tomto modeli problemy s vytlmenim alebo rezonanciou ?

Pouzity bude tento kusok :)

Subwoofer

Nebude nutne menit alternator ?

Za rady velmi DAKUJEM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam v plane v buducnosti rozsirit audio , preto chcem pouzit dostatocnu rezervu a ked dam 0,35mm kabel budem potrebovat silnejsi kapacitor lebo si zosik nebude vediet potiahnut spicky . (som elektrotechnik ale tym sa nechvalim)

Nevies o niekom z okolia BA/DS/KN kto by to natahal ? mne sa stym moc je*at nechce , este to poserem . . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj , rozdiel je tam viac nez badatelny . . .

co povies na tu GroudZero zostavu ?

co som postol vyssie ? dobra kupa ?

davam aj sem

GZ set

ceny su v autodaxe v poho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam v plane v buducnosti rozsirit audio , preto chcem pouzit dostatocnu rezervu a ked dam 0,35mm kabel budem potrebovat silnejsi kapacitor lebo si zosik nebude vediet potiahnut spicky . (som elektrotechnik ale tym sa nechvalim)

Nevies o niekom z okolia BA/DS/KN kto by to natahal ? mne sa stym moc je*at nechce , este to poserem . . . .

0,35 mm? vzdyt se ti ty dratky roztavy... ja sem psal 35 - 50 mm2... na kapacitor jsou ruzny nazory. je jedna cast lidi kteri tvrdi ze neni potreba a pokud ho das, tak pocitej ci 100W RMS to 0,1 F...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...pepo...nemám nic proti GZ, ale tato sestava se mi zdá i na OI dost předimenzovaná, ale pokud se ti líbí proč ne.Každopádně počítej s kabelem o průřezu 50qmm...

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz...6-Kicker-PWB050

...tento doporučuji pro jeho extrémní ohebnost pro kterou se stává instalace velmi snadná.K tomuto kabelu poj. pouzdro pro ANL pojistku...

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz...power-CPF-530GH

...a pojistku 200A...(odběr by měl být ve špičce 166A)

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz.../5/828-ANL-200A

...otázka kapacitoru při tomto výkonu je celkem zbytečná.Takže KAP určitě a to....

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz...fonics-CAP-2000

Ten zesilovač umožňije zapojení do 1ohm což ponese velmi vysoké energetické nároky jak na samotnou kabeláž, ale i na baterii a alternátor.Pokud máš TDi tak je myslím 120A, ale i tak to bude problém.Pak bych doporučil instalaci druhé baterie, která se napojí do sestavy za pomocí přepínacího relé.Toto ale nese další náklady a ty jsou nezbytné aby jsi beze zbytku využil toho RMS, který je tam uvedený.Nehledě na to, že tě pak čekají i další úpravy co se týká tlumení vybrací.

Mám dobré zkušenosti s těmito SW...

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz...enegade-GTB2600

...zesilovač...

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz...enegade-REN1800

I s instalačním materiálem by cena byla shodná s GZ.Tím nechci říct, že Renegade zahraje jak GZ, ale i tak je akustický tlak dostatečný a bez dalších nároků na rekonstrukci napájení protože Renegade pojede na 4ohmy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, nevite nahodou nekdo jestli jde zapojit zesilovac a woofer na octavacke symphony? kdesi jsem cetl ze se da koupit zesilovac signalu ktery ma vstup z leve a prave predni bedny a vystup je zesileny a ma to 2cinche pro zesak. Nemate nekdo zkusenosti s tímto zapojením?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dekuji, a muzu mit jeste jeden dotaz ohledne zapojeni teto redukce??? jestli se nepletu tak vstup do zesaku ma jen 2 cinche, co s tema ostatnima? a v radiu je zdirka na tu redukci? nebo je treba neco nejak upravovat....diky moc za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tento konektor je vybavený 2 páry RCA proto, že je to výstup předních a zadních kanálů a je tedy vhodné připojení 4ch zesilovače.Pokud tento výstup budeš používat pouze pro 2ch zesilovač a SW tak zbylé konektory cinch zůstanou nezapojené.

Konektor MINI-ISO zastrčíš na zadní straně autorádia do konektorů v horní části.Nejde to splést protože každý konektor má jiný tvar.Modrý vodič z MINI-ISO konektoru zapojíš na spínané +12V (REMOTE) na zesilovači.Ten se zapne současně se zapnutím autorádia.

Krom demontáže samotného aoutorádia a plastů pro vedení napájecích kabelů k zesilovači není potřeba nic upravovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravim vas pani... chcel by som si do svojej octy konecne namontovat subwoofer. Konkretne TENTO ... Viete mi poradit, ci mozem tahat privodny kabel z releovej dosky pod volantom, alebo je potrebne od baterky? Mam pocit ze na 50 W zosik netreba tahat od baterky, ale nebite ma :D ... neviem, preto sa pytam :) ... radio mam TOTO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...