Přejít na obsah

Centrální zamykání - závady, poruchy, dotazy


huja

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 rok později...

Ahoj Lidi mam O2 pred FL 2005 1.6 75kw a zniceho nic mi prestal fungovat central u ridicovych dveri. 

Kdyz zavru centralem tak se obcas dvere ridice zavrou obcas ne a to same s odemcenim . Dam otevrit a dvere ridice se neotevrou a sviti tlacitko centralniho zamykani. Ostatni dvere funguji normalne. Nevim jestli to je zamek nebo tam je nejaky mikrospinac ci motorek dveri zamku. Muze mi nekdo poradit? Dekuji

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravim, prosim nevím si rady ale dnes jsem si u me O2 před fl... zabouchl klicky v autě stím, že druhý klic mam ale asi ho nemám nakodovany protože baterku sem několikrát měnil ale zadne z těch 3 tlačítek nereaguje... A bohužel když chci otevřít dveře manuálně tak se mi klíč protaci (vnitrek zamku je od jisté doby po manualnim odemykanim předchozího majitele vykloktany). Tuším že u O1 stacilo odpojit baterku a po zapojení se odemklo celé auto ale u dvojkove si ani nevim rady jak se dostat bez škod pod kapotu abych zkusil odpojit baterku. Děkuju moc za každou radu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 9 měsíců později...

Ahoj všichni, mam problem s automatickým zamykanim auta na Octavií 2 po face… Po odemknuti auta se hned zase zamkne ( i několikrát po sobě), někdy to udela třeba až po chvíli , někdy zase vůbec… nevíte kde by mohl být problém ? Kabeláž ve dveřích nebo něco jiného ? Díky za odpovědi , pokud je tady takové tema , tak se omlouvám , ale nenašel jsem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...