Přejít na obsah

/O1/ Tempomat+MF volant +DX+Maxidot problem


Doporučené příspěvky

ahojte

mam takyto problem

v octavii bolo od vyrobi iba symphony radio

teraz je tam domontovane MF volant +Maxidot+Tempomat ->vsetko funguje aj zobrazovanie radia na maxi aj mf volant

dnes sa nahodilo dx a problem je takyto >

do zeleneho konektoru boli pripojene dodatocne 3kable >pin 8 pin 9 {radio} a PIN cca 16{neviem co }

odkial boli tahane uz spomenute 3 kable isli dalsie 2 do radia pin 8 a 9 na mini iso

problem je ze sa povodne kable od radia a pristrojovky odpojily a natiahli sa nove 3 > 8.9.10 mini iso na 30.31.32 pristrojova doska

>nesiel ani mf ani maxik neukazoval radio

vsetko sa odpojilo a teraz je pripojeny iba ten jeden kabel v pristrojovke cca pin 16 nic viacej , ani v pristrojovke ani v radiu

>problem je ze nejde tempomat , el okna a strropne osvetlenie

.... poprosim niekoho kto dorabal mf volant nech mi poradi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

el. okna nemají s MF volantem a stropním světlem nic společného

rada: toho co do toho štárak k tomu už nepouštej a zkontroluj pojistky/zapojení

nevím proč něco máš na pinu 16 na modré jsou to směrovky na přívěsu a na zelenym tlumeny světla s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

el. okna nemají s MF volantem a stropním světlem nic společného

rada: toho co do toho štárak k tomu už nepouštej a zkontroluj pojistky/zapojení

nevím proč něco máš na pinu 16 na modré jsou to směrovky na přívěsu a na zelenym tlumeny světla s

piny 8 a 9 som pripojil naspat do pristrojovky , odpojil a pripojil som baterku a vsetko funguje

nebol to pin 16 , presne cislo si nepamatam ale je tam proste dodatocne dotiahnuty jeden vodic este

...>ale preco mi nefunguje nexus nechapem , skusal som to pripojit na 30,31,32 {budiky}a 8.9.10{mini iso} a nejde ovladanie z mf a maxik nezobrazuje stanice

....> zapojil som to na 8,9,32, a 8.9.10 mini iso a tiez nefunguej

piny 8.9 na budikoch je can?

a 32 je maxik?

netreba prekodovat budiky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozno to uz je moc prekomplikovane

proste potrebujem prepojit dx a pristrojovku , v pristrojoivej doske su piny 30.31.32 volne , ked to napinujem a prepojim s mini iso na 8.9.10 tak to nefunguje

mali by byt tie piny obsadene?

maxik je domontovany aj mf volant ked tam bola symphony pripojena cez 8.9 radio a 8.9 budiky tak siel aj mf aj maxik zobrazoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle už se tu probíralo snad X krát.Dokonce mám dojem nedávno se přesně tohle řešilo.

Jinak je to jak píše Milhausek,pokud máš B nebo C navi tak bez TMC se s maxidotem rozluč

praveze to je A , b a c idu po canu ale tato potrebuje 3drat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuji načíst Vagem.To,že je na štítku A neznamená,že je A.Načti Vagem a uvidíš.Pokud je to A,zapoj po 3 drátech a udělej gateway reset.Pokud nevíš,co to je,pohledej,protožemě docela sere,že tohle téma je tady v průběhu měsíce podruhé a pořád dokola

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano,je potřeba změnit zapojení z CAn na obyč,jde o napojení jednoho drátu z jednotky do rádia,poté jednotku překódovat z Can na obyč a poté ji odpojit od Can komunikace.

Střílím narychlo z hlavy,tak jsem třebas na něco zapoměl,i když snad né.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte , nechcem zakkladat novy thread hodim to sem , v hladani som tento problem nenasiel.

chlapik ktoremu som montoval to dx mi priniesol aj cd menic ale aby som s tymto autom nemal malo preblemov takje odcvaknuta koncovka pri cd menici,

prosim vie niekto poradit zapojenie do mini iso /modry/

1-zeleny

2-modry

3-zlty

4-hnedy

5-sivy

6-tieneny cierny /vnutry cerveny/

7-tieneny cierny /vnutry biely/

8- cierny kabel /okolo medene tienenie/

9-oranzovy kabel /okolo medene tienenie/

cd menic panasonic CX-CV 182LHC

KOD DIELU- 1J6035111

skusal som to napojit podla schemy z elsi č.47/6 ale nechapem kam zapojit tienenie kablov a okrem toho pin c3 /hnedy / ma ist niekam mimo modreho mini iso konektora .

ak to je mozno prosim poradte , kebyze je seknuty kabel niekde dalej a konektor z menica by bol ok tak by sa iba objednal novy kabel a bolo by to vyriesene , takto mi nepomoze ani novy kabel.

+ak niekto ma gps antenu k oct1/DX /a konektor do navi tak beriem, please FM

martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

milhausek - ja mam odcvaknuty konektor aj z cd menica , trci mi z neho asi 15 cm kablu a na konci nic, +mam 5m kabel ktory je na oboch koncoch odcvaknuty , jednu stranu na cd menic som uz dnes napojil a ostala mi druha ktora ma ist do dx ka , modry konektor mam , piny tiez len neviem kam ich dat a zo schemy co som pisal vysie som to nevedel vycitat , hlavne tie kable s tienenym.

martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.conofrei.com/service_MANUALS.html

prosim kuknite do tohto linku- malo by to byt ono len nechapem preco sa vsade spomina fialovy kabel a ja tam mam oranzovy

a tie tienenia jednej dvojice koaxov musim zapojit spolu s ciernym na pin 18?

ak ano tak mi uz ostali iba tienenia od dalsich dvoch koaxov zvonka su oba cierne a zvnutra jeden biely a jeden cerveny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tomto obrazku tienenia ani nevidim , takze musia byt v kabelazi spojene s niektorym z pinou , ine vysvetlenie nemam :(

a okrem toho sa da vdiet ze nad ciernym je oranzovi kabel piny 9 - 10 takze tu uz mam vyriesenu zahadu s fialovym kablom ktory je v schemach popisovany

ale zas namiesto hnedeho kablu je na obrazku ruzovy

post-30349-1265228398_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...