Přejít na obsah

ledky v zrcátkách


marsiano

Doporučené příspěvky

Pokud to nemáš, tak bys měl mít výbavu Classic, do tý jediný se to standardně nedávalo.

Boarding-spots

Boarding-Spots jsou osvětlovací diody na spodní straně vnějších zpětných zrcátek a také světla

na spodní straně předních dveří, která osvětlující okolí vozu do vzdálenosti jednoho metru. Už žádné nástrahy při nastupování

a vystupování za tmy.

safety_3_200x100.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mám rok výroby 2003 výbava comfort, ty světla na spodní straně předních dveří a dokonce i zadních dveří tam mám, ale ty diody v zrcátkách vážně nemám?

Nevíte někdo jak je to možný, jde to nějak dodělat?

Editováno: , autor: Luďa
necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 týdny později...

me na straně spolujzdce nesvítí,v dilech mi rekli ze musim koupit celej ten spodni plast zrcatka za 15kil je tam pak jen nejaky kontektor do ktereho zapojim nebo se to musi naletovat nemenil nekdo?

Je tam konektor. A není to zdaleka celý spodní plast zrcátka, jenom takový elko. Cena je absurdní, jak jinak. Je to díl 3U0 945 291 C 01C nebo 3U0 945 292 C 01C. Viz třeba http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/3u0945292c01c-osvetleni-nastupniho-prostoru-superb.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám zase problém že mně nesvítí ani u řidiče a ani u spolujezdce,tak jsem je demontoval a skusil napojit na baterku a svítí.Kabeláž jsem prohlédl a nikde není uhnilej ani kousíček káblu a ani náznak vlhkosti.Vše vypadá v pořádku.Co to může bejt,nevíte prosím někdo??Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Mě taky u spolujezdce nesvítila a po sundání krytu zrcátka jsem zjistil, že je přerušený předřadník (rozuměj odpor) s pojistkou, který je na jednom vodiči vedoucím k tomu LED světlu ve smršťovací bužírce. Tak jsem to vycvak a sletoval odpor s pojistkou do plošných spojů (GM Electronic) a přetáhnul zase smršťovací bužírkou. Dělal jsem to před 3 lety a hodnoty součástek si už nepamatuji, ale stále je to OK. Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 10 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...