Přejít na obsah

ledky v zrcátkách


marsiano

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Tak jsem zjistil že mi taky ledky u řidiče svítí hrozně slabě tak, že to ve tmě ani není vidět jen když se podívám ze spodu na ledky, vše ostatní osvětlení funguje. Někdo psal že to vyřešil nějakým svazkem za řidičem. Vodu pod kobercem jsem kontroloval, vše suché a nenašel jsem žádnou korozi. O jaký svazek za řidičem se teda jedná?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Ja to řešil také, naštěstí to byl je zkorodovaný kablík v zrcátku, takže pájka, smršťovačka a tak. Pokud se to bude opakovat, tak vyzkouším něco jako tohle:

http://www.aliexpress.com/item/12-SMD-5050-Reading-light-led-panel-car-White-T10-BA9S-Festoon-Dome-Bulb-w5w-c5w/32263086233.html?spm=2114.01010208.3.94.RTyvuD&ws_ab_test=searchweb201556_6,searchweb201644_1_505_506_503_504_10032_10020_502_10001_10002_10017_10005_10006_10003_10021_10004_10022_10018_10019,searchweb201560_8,searchweb1451318400_-1,searchweb1451318411_-1&btsid=2179ad79-6678-4138-b48c-78b5f39d8e1b

 

Náklady minimální, mám to v kufru ve větším a tohle místo žárovek pod nohy. Svítí to jako krá...)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má to zespoda 3M lepeni takže jsem to lípnul na ten plech a na sedačky také. Troška silikonu pro jistotu a drží to. Žádný pájení nic, píchneš to přes redukci do původního konektoru a je to. Světla jak blázen a do 15 minut máš hotovo. Nemám foto, ale chystám se na to)))

Přední osvětlení pod nohama jsem řešil takto:

http://www.aliexpress.com/item/10PCS-Canbus-T10-8smd-5630-5730-LED-car-Light-Canbus-NO-OBC-ERROR-T10-W5W-194/32394223295.html

Toto jsem vrazil i do lampičky na stropě u řidiče. Jsou tam 4 a je to jak za dne. Stmívání také funguje. Snad to někomu pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No...

Cílem LED žárovek je i úspora energie. Je velice zbytečné dávat do interieru CANBUSové žárovky

Tyhle LEDky mají integrovaný odpor, čili úspora minimální, resp. nevěř oněm avízovaným 2W

Nepočítaje tepelné ztráty, neboť se díky odporům i více zahřívají.

Cena těch tvých je sic dobrá, ale do interieru bych zvolil ne Canbus. Je to prostě zbytečné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak dnes som to skusal ale tam tie srobi neboli vybrate asi 100 rokou to vobedz neslo a nechce som to dalej tocit lebo pomali ani srobovak sa nebude mat kam zapriet. Neake napady ako to povolit ? a druha vec dnes som si vsimol ze ked otvorim spolujazdcove dvere tak pod nohami svetlo zasvieti ale co je naspodku dvier tak ta nezasvieti. Nebude to mat nieco spolocne s ledkami ? lebo ziarovku som vymenil a stale nesvieti 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten vrutík na zrcátku je za trest - jedině odvrtat

A jestli Ti nesvítí spodek dveří, spojitost to nemá - spodek dveří je natvrdo a nevede přes komfortku, ale LED v zrcátkách ano.

U Tebe by mohlo padnout podezření na špatný kabelový svazek ve dveřích. A nebo plusové napájení ve dveřích. Pouze hypotéza.

U LED v zrcátku je to na 99% axiální pojistka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi měl napsat rovnou, že jsi nezkontroloval žárovku :kol-32:

Jinak axiální pojistka většinou neodejde (to bys musel mít někde zkrat), spíš napájený spoj na ní zoxiduje. Většinou stačí znovu zapájet a pokud tento spoj opatláš silikonem a ještě za syrova přetáhneš smršťovačkou, máš to na furt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Takze dnes bol cas tak som sa na to pozrel. Tie ledky ked som napriamo dal na baterku tak svietili. Tak som odmeral ci do nich ide stava a nejde. A to iste do svetla pod dverami. 0,7 V mi ukazal multimeter. Kde mam hladat chybu. Kabel som kontroloval vo dverach vyzera byt ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...