Přejít na obsah

Parkovací senzory - zadní


jakubfotbal

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

tak uz taky patrim mezi piskajici pri zarazeni zpatecky :D diag hlasi pravy zadni senzor tak jdu shanet :D nevite kde se daj koupit new cidla do litru? pokukuji po cernem narazniku s otvorem pro pdc a shanim jednotku docet jsem se ze musim mit s indexem B jinak je to jen na zadek je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...

tak jsem to nevydržel a originál vyndal :-), fungoval jen když nebylo nastartováno :-)

takže kdyby nekdo chtěl prodám 4ks funkčních čidel (zkoušeno na jiném autě i při nastartování) a funkční jednotku (taky vyzkoušená) někde jsou špatné kabely v SUPOJ :-) ale už funguje dal jsem tam SENCOR a pípá krásně, má i kontrolní tón při zařazení zpátečky :-)

se sundáním nárazníku práce na cca 1 - 1,5 hoďky :-)

a hlavně SENCOR sada 399,- :-) :-) :-)

Editováno: , autor: ZdeněkTr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ZdeněkTr má pravdu, namontoval jsem Sencor čidla  před 2 léty manželce do auta a fungují perfektně.

Chtěl jsem se ale zeptat  jak odstranit to pípání při zařazené zpátečce, odkud to jde.

Chci tam taky koupit ty Sencory.

Hrozně se mě líbí jak tu někdo píše, máte Superba tak plaťte ať to co to stojí .Já mám Superba za míň peněz než stál nový Trabant (to bylo auto)  a proto chci opravy co nejlevnější jako asi snad každý znás. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš to original pipání :-) ? Kdyz odpojiš original jednotku tak to přestane , nebo najít original reproduktor , jsem ho chvilku hledal ale nenašel , mel by být nekde vzadu u zadního sloupku na pravé straně ale jak píšu přestane to pípat kdyz odpojis jednotku takze jsem ho přestal hledat , a Sencor čidla maji i stejný průměr takze neni vůbec žádná potřeba upravovat při montáži ty original díry :-)

original jednotka je v kufru na prave straně pod tapecem jak je otvírání nádrže :-) odpojíš a je ticho :-)

image.jpeg

image.jpeg

Editováno: , autor: ZdeněkTr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zdravím. Před pár dny jsem si pořídil od známého Superba z roku 2002 2,5 TDi v plné výbavě.  S vozidlem jsem maximálně spokojen. Trápí mě jen jedna věc. Bývalému majiteli na sídlišti, někdo prasácky, i s drátky,  vyloupl zadní parkovací čidlo na pravé straně. Parkovací systém tudíž bez tohoto čidla nereaguje. Chtěl bych někde výhodně sehnat náhradní. Dále  se chci zeptat zda se musí jednat pouze o čidlo ze Superba, nebo Škodovky, popřípadě může být i VW? Pro ilustraci připojuji fotografii. Neví někdo o nějaké výhodné koupi ? 

IMG_3316.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že pár témat ohledně parkovacích sezoru tu je. No ale to už je fuk.

Původní system stojí za prd. Pořád odcházejí čidla, vetšinou do nich asi nateče. 

Pokud ale trváš na originálu tak http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/3u0919275a-parkovaci-senzor-de-22791.html

Jinak by mělo být pouze ze superba.

Pokud tomu tak není tak at mě někdo opraví. 

A levně nevim nevim, ty čidla se celkem držej v ceně 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...