Přejít na obsah

Parkovací senzory - zadní


jakubfotbal

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Hotovo! Celkom slusna kvalita za par korun. Pekne sa stym zaparkuje na cca 20-30 cm od objektu. zatial spokojnost. Ak by to niekomu pomohlo tak njake foto z montaze mam vo svojom  vlákne. Dík y rýchle rady

http://forum.skodahome.cz/topic/125973-ghost-superb-comfort-19-96kw-131ps/page-9

Editováno: , autor: Ghostbuster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Tak jsem ukončil trápení, měl jsem to udělat už dřív!

Koupil jsem parkovací senzory Sencor na 399,-Kč. Sice plný tón je již od 25cm ale lepší jak plný tón ihned po zařazení a při plném tóu vím, že ještě kousek můžu couvnout. Instalace zabrala cca 4h. 

Dobrá zpráva je, že není nutno demontovat listu z nárazníku - původní držáky senzoru lze vyloupnout  :kol-47: 

Nějaké foto jsem Vám dal na rajče.

 

http://fordcortina.rajce.idnes.cz/Superb_parkovaci_senzory

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Toš jsem byl u Váši se senzorama, a nemohl ani senzory na diag. načíst, tak usoudil že je vadná jednotka. Ale nevím teda kdy a jak se mi podaří sehnat druhou, jelikož já mám i přední senzory a Supů s předníma je jako šfránu. Toť otázka, je jednotka jen jedna jak pro Supy jen se zadníma tak i pro supy i s předníma, nebo je pro každý zvlášť? Já mám tuto na konci písmeno B, z toho usuzuji že s písmenem A je pro Supy jen se zadníma.post-83675-0-55322700-1426283053_thumb.j

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahojte, mne VAG hádzal trvalú chybu 3 senzory, vymenil som všetky 4 a stále to píše, takže problém nebol v senzoroch, ale je niekde inde neviem kde...takže no comment, 3 mechanici to už pozerali, nikto nevie čo s tým môže byť, teším sa :-) (raz vyhadzuje diagnostika žiadny signál, raz skrat na kostru, ako sa jej zachce)...ako som to tu prečítal, tak jedine kabeláž alebo riadiaca jednotka to môže byť...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

To bych nedělal. Koupíš jednotku a zjistíš, že máš čidla KO. Investice je pak zbytečně vysoká

Předpokládej, že ji někdo vyndal kvůli tomu.

Za origo senzory dáš ranec. Za neorigo celou parkovací sadu dáš pár stovek a mají absolutně tu samou funkci

Projeď to tady stránku po stránce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...