Přejít na obsah

Parkovací senzory - zadní


jakubfotbal

Doporučené příspěvky

Zdarec, potřebuji trochu poradit/nakoupnout. Přes zimu mi parkovačky nešly a pak jak se oteplilo, tak zase šly, zařadil jsem zpátečku a zapíplo to normálně krátce a snímaly překážku, AVŠAK dneska (cca 10 stupňů nad nulou) mi zase nejely :kol-33: . Hodím zpátečku a žádný tón, prostě žádný zvukový signál ani při zařazení zpátečky. Určo to napíchnu na VAG, ale předem se Vás ptám, jestli náhodou nevíte, jestli chyba je někde v kontaktech nebo v čidlech?

Moc děkuji! :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj ,prosim o radu. Měl jsem v háji dva zadní parkovaci senzory. Po výměně staly dlouhý tón jako když je za autem překážka,ne tón který signalizuje závadu,který trva cca 7 vteřin ,tento piska dokud se nevyradi.Na VAGU vse v pořádku,žádná závada.Nevite nekdo prosim v čem by mohl byt problem.A jake ma byt spravne kodovani.Predem díky za odpověd. Sup 1,9 tdi 85kw r.v 08.Bez maxidotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze hod to na vag a prihlas se do parkovaciho asistenta....chod do bloku merenych hodnot a tam ti bude hezky ukazovat ktere cidlo meri vzalenost prekazky a ktere ne ja prehodil celkem 2 a spatne bylo jedno absolutne hluche ale vag jej stejne neukazal jako vadne. sranda pac porad mi ukazujou nejaky zkrat na kostru ,ale to sem nemel nervy hledat podstatne je ze fungujou ted perfektne.

Editováno: , autor: žralok
citace předchozího příspěvku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze hod to na vag a prihlas se do parkovaciho asistenta....chod do bloku merenych hodnot a tam ti bude hezky ukazovat ktere cidlo meri vzalenost prekazky a ktere ne ja prehodil celkem 2 a spatne bylo jedno absolutne hluche ale vag jej stejne neukazal jako vadne. sranda pac porad mi ukazujou nejaky zkrat na kostru ,ale to sem nemel nervy hledat podstatne je ze fungujou ted perfektne.

Tak jsem to vyzkoušel a u tři čidel mi hodnoty skáčou a jedno mi stále ukazuje 36 cm,takže tam bude ten zakopany pes.Diky za pomoc.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Pánové, už jste to někdo vyřešily? Mám sice Octavii 2 a mám stejný problém, při větší vlhkosti to prostě nejede, když je sucho a teplo,tak jedou vpohodě. jak to zaizolovat, aby se tam nedostala vlhkost?? Diagnostika hlásí snímač vzadu vpravo uprostřed - G205 Přerušení/zkrat ke kostře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi zašli blbnout zase senzory, ale neprselo, nesnezilo snad 3 dny. Zaradim zpatecku pipne mi jednou sekundu nic a pak dlouze pak jednou nic a dlouze a dokola. Kdyz zaradim vicekrat po sobe tak to zase jede normalne.Proste to jednou jede normalne a jednou zase pipne kratce pak dlouze a furt dokola. Mel to nekdo stejne ?Nevypada to na vadny senzor kdyz to jede nekdy i normalne.

jinak kde najdu parkovaci jednotku ? chtel bych cely ten originalni skodovka system vymontovat nahradit necim jinym.

Editováno: , autor: bazycek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Chlapci mne pise skrat na kostru na vsetky zadne cidla... mam len zadny park.assistent.. cize mam to tak brat ze mam vadne vsetky 4 ks ??? dal som dole naraznik prestriekol som konektor a snimace som umyl v tech.liehu a nic... 3 senzory mam koncovy index B a jeden mam A ... moze to byt pricina ??? dik

Editováno: , autor: Lukas1450
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nazdar pánové,

tak jsem zjistil že naše Bedruna má obdobný problém, ale asi s malou výjimkou... Když běží motor a parkuji, tak mi to při zařazení zpátečky ani nepípne, natož aby reagovaly čidla... Zkoušel jsem to teda pouze s natočenými budíky a to najednou při zařazení zpátečky pípne, jeslti ale senzory reagují jsem nezjistil, nebyl nikdo po ruce kdo by mi pomohl :)

Máte nějakou radu jak na to? Nebo jestli taky popřípadě prostě počkat na teplo?

Dík Kuba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...