Přejít na obsah

Otevírání pátých dveří táhlem z interiéru


MrPedro

Doporučené příspěvky

:D:D:D

Co vím, tak se musí přehodit celý ten dvojkus (páté dveře) - aby bylo táhlo dole (mělo by být součástí sady) a ten velkej kolík na dveřích (původně je dole).

Pak se protáhne celý lano (musej se sundat ty plasty) až k řidiči a tam se musí udělat díra do toho plastu a nějakym způsobem (nikdy jsem to neměl rozebraný, takže nevim jak to tam vypadá) se přišroubuje ta páka na otevírání. To je asi tak celý :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Pavel PS

Já mám tohle otvírání na Formanovi PS, je z roku 1992 a vypadá to, že to bylo dělané originálně, původní majitel se o něj až tak nestaral, že by si to nechal dodělat.

Kolík je dole, ve dveřích je jen ten klasicky celý zámek... možná to pak dělali jinak, jak píše Fíla. Ovládání je lankem, dole u kolíku je taková jezdící pacička, která pomocí páčky v zámku, co do ní zapadá, ten zámek odjistí

----------------------

skodaPS.wz.cz

formanPS.wz.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolík je dole, ve dveřích je jen ten klasicky celý zámek... možná to pak dělali jinak, jak píše Fíla. Ovládání je lankem, dole u kolíku je taková jezdící pacička, která pomocí páčky v zámku, co do ní zapadá, ten zámek odjistí

----------------------

skodaPS.wz.cz

formanPS.wz.cz

Fotky detailu toho zamku by nesli PLZ udelat, alespon treba telefonem nebo digitalem?

Dost by to pomohlo, dik ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

joj, asi to nebude tak úplně klasický zámek, má tam tu páčku, kterou se odjišťuje. Digitální foťák nevlastním, vždy si půjčuju Fílův, tak jsem to vzal alespoň telefonem, snad tam bude něco vidět...

Díky, hned zítra se na to mrknu, jak vypadá normální zámek a porovnám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže sem to omrknul, zkontroloval, projel ETKU a original dily na predelani zamku vycházi na 440,- i s DPH.

Zitra atakuji "mototechnu", stačí přidat ovládáni na otevíráni, lanko a páčku a v brzké době se pustim do montaze :)

Tak termíny dodání jsou hooodně neurčité. Našel jsem proto jinou variantu bude to asi jednodušší jak pro montáž, tak i pro ovládání :D

Editováno: , autor: MrPedro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...