Přejít na obsah

NEKOMPLETNE NOVE AUTO


igorbiro

Doporučené příspěvky

ZDRAVIM KUPIL SOM NOVU OCTAVIU 2,O TDI COMBI ELEGANCE A MAM JU 2 MESIACE A ZISTIL SOM ZE MI NEFUNGUJE

KONTROLKA OSTREKOVACOV HLADINY VODY

V ZRKADLE MAM SENZOR NA AUTOMATICKE ZAPINANIE SVETIEL ALE TUNEL LIGHT ASISTENT MI NEFUNGUJE

CHCEM NASTAVIT OSTREKOVACE SVETIEL ABY OSTREKOVALI NESKOR /VELKA SPOTREBA VODY/

NEVIETE O SERVISE KTORY BY VEDEL VYJADRIT SA K TOMUTO AUTU A PRIPADNE KONTAKT NA NICH

ABY SOM SA TELEFONICKY SPOJIL A PREKONZULTOVAL BY SOM TO

DIKY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) malejma by to neslo?

2) nejaka interpunkce by taky neuskodila

3) to nekde u vas nemate skodovacky servis? tam proste zajed, nebo zavolej

Ty jedna jezeďácká tragédie, přečti si, co jsi napsal a pak mluv o interpunkci :smich: Jediná čárka, která je obsažena ve tvém příspěvku, je ještě blbě, protože před nebo se čárka nepíše. :p

Editováno: , autor: Václav Š.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DIKY ZA SKOLU GRAMATIKY ALE PROBLEM JE NIEKDE INDE AKO V TEJ GRAMATIKE

CHCEL SOM PORADIT LEBO U NAS JE SERVIS SKODA ALE TA OCHOTA JE NANIC

KEDZE PRAVDEPODOBNE CHYBAJU ZNALOSTI O TYCHTO AUTACH A CHCU SA

TOHTO PROBLEMU ZBAVIT A JEJICH KOMUNIKACIA ZO ZASTUPCOM VYROBCU VIAZNE

CHCEM RADU OD SKUSENEJSICH SERVISAKOV A ZHANAM SERVIS KTORY BY MI PORADIL LEBO

TAKUTO VEC RIESIM PRVY KRAT

DAKUJEM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po skumani v servise zistili ze ostrekovace svietiel sa daju nastavit na dlksi interval a da sa to nakododovat to iste

aj s kontrolkov ostrekovacov kde sa zobrazuje symbol chybajucej kvapaliny v ostrekovacoch

Ale dilema z tunel light asistent nevyriesena jeden problem je ze tato octavia podla vypisu zo skodovky ma zrkadlo zo snimacom ale vypinac nema na system tunel light asistent ale vybava v aute je /elegance/ +sezor dazda a vsetky somariny

co patri ktej vybave patria -nechapem preco to tam je nekompletne v servise povedali ze skusia auto prekodovat lebo vypinac skusili druhy ale nic / moze to byt aj tym kodovanim -co na to poviete/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty ostřiky světel bych vúbec zrušil. O jejich účinnosti mám docela pochybnost a akorát to žere drahou směs. Naleju tam za stovku nemrzku, jedu do Prahy a zpátky a nádobka je prázdná. Přitom nafta mě za tu cestu stojí tak 350,-Kč. Tak to je docela nepoměr ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm světlum-měl jsem to samí s výroby dešťový senzor a nic víc výbava elegance.je třeba vyměnit hl.vypínač se symbolem auto nebo tunel a přivést kabel do vypínače.detaily ti neřeknu páč tomu zas tak nehovím,ale dělal mi to DOLI tady s fora a mužu říct supr práce. Trvalo to tak 30min.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) malejma by to neslo?

2) nejaka interpunkce by taky neuskodila

3) to nekde u vas nemate skodovacky servis? tam proste zajed, nebo zavolej

Igore, tyhle poznámky výše uvedené neber moc na vědomí. :076 To je zase nějakej chytrej prudíč co tě chce otrávit aby ses neptal na zbytečný věci. ;)

Editováno: , autor: Rosťa19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za odpoved ,teraz mam dilemu v skode forum mi pisu ze musim doplnit kabel a vymenit vypinac

Tak som sa rozhodol ze mam este jednu moznost vyskusat pozriet take iste auto sice je to 4x4 ale tieto

veci budu rovnake ako u mojej ockavky

A ty co pisu ako si sa ty vyjadril tak nech pisu do rohaca a nie na fora /tu nejde o pravopis ani o to ze jedna pani povedala

tu ide o ludi ktory si chcu pomôst a nie sa handrkovat a oto tu ide/

Ak to spravim tak sa ozvem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to 'igorbiro':

řešil bych to jak Ti radí ViktorMPI:

Máš to v záruce, takže normální reklamace.

Ať si trošku lámou hlavu, když jsou tak drahý.

Jinak s tím poupravováním bych byl opatrný.

Právě pro to, aby jsi neporušil záruku ;)

P.S.: Ale je pravda, že bez Caps Locku to je lepší...

Editováno: , autor: Dodo-Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediny problem je ze som auto kupil v polsku a servis je na slovensku takze riesim to tak aby som sa nemusel vraciat do polska ale oni sa snazia pomost ale jejich elektrikar este nema skusenosti s tymto a nevie co stym -tak sa pytam aby som

mu poradil a nemusim cestovat do polska

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je běžná věc ,že má auto senzor deště a nemá čidlo na světla. Ptal jsem se na totéž v škoda servise a odpověď byla že je to za příplatek tuším 6000kč a že jsou to schopni dodělat za tyto peníze.Tak jsem pátral až jsem vypátral na foru. Vypínač stál 600kč a s prací cena zdaleka nepřesáhla 1000kč včetně vypínače.a Auto je nové takže v záruce.Byl jsem sním na reklamaci + montáž taj vypínače,takže se hrabali v elektrice okolo vypínače a nebyl žádný problém co se týče záruky. Výsledek- funkční senzor+ uspora přes 5000kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zistil som ze niesom sam v tejto veci sam a tento postup sa mi paci ,ale jetu taky problem kde zozeniem vypinac a cloveka co to spravi .Skusam este skodu servis a uvidim co vymyslia lebo moj dojem je taky ze mali by to doplnit v ramci reklamacie

lebo vybava bez tohto systemu sa nerobi a ja som poziadavku pri objednavke auta som neziadal aby mi to tam nedavali

tak cakam

Keby niekto mal vypinac so symbolom tunelu tak nech sa ozve dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď je otázka co sis objednal . Jsou dvě možnosti. Podle configurátoru buť - Vnitřní zpětné zrcátko s automatickým stmíváním a dešťový senzor což nemá TUNNEL LIGHT a nebo

"LIGHT ASSISTANT" s "DAY LIGHT", vnitřní zpětné zrcátko s aut. stmíváním, senzor aut. spouštění stěračů. Já objednal tu první verzi a proto jsem neměl vypínač s tunelem a dodělal tímto stylem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas pravdu ale ked som auto objednaval tak vo vybave sa neodeluje od seba tunel light a stmievanie a dazdak

je to komlet jedna vybava a neviem preco mi to tam nedali /ale boj nevzdavam a dotiahnem to dokonca/

Ale stale mi nedal nikto kontakt na elektrikara co to robil

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...