Přejít na obsah

Radary Praha


FISHkaa

Doporučené příspěvky

Ahoj,

pro ty, kteri obcas/casto brazdi ulice Prahy:

http://auto.idnes.cz/automoto.asp?c=A06050...53_automoto_fdv

Zejmena pozor na staticke na jizni spojce:

http://data.idnes.cz/g/auto/radary_Praha.htm

Od pátku 5. května už budou na Jižní spojce, Podolském nábřeží, Strakonické, Evropské, Bělohosrké, Ústecké a Poděbradské.

:ph34r::076:ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurňa, mě to potkalo dvakrát, ale za posledních pět let a smilování žádné,

M: nechceš mi naklonovat dekl na mozek?

:smich: .........dekl :D

ja jezdim 5 let a za tu dobu jsem to mel dohromady za 1000, z toho 2x to bylo za parkovani....... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už je tu řeč o radarech, tak by mě zajímalo, jestli někdo ví, když se přijíždí do Prahy po D5, tak někde před Zličínem je nad dálnicí umístěný takový rám s nějakým zařízením, co to přesně je? Myslel jsem, že je to něco na sledování hustoty dopravy, jenomže když jsem pod tím teď nedávno projel 220km/h, tak mi spolujezdkyně oznámila, že to prý umí i měřit rychlost. Tam by mě zajímalo, jestli je to pravda, nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to plny kamer, tj sleduje hustotu provozu (a stav). Ale co neni, muze byt - prave prubezne sledovani rychlosti vyuziva kamer v definovanem useku (tj ramy musi byt min dva). Nevim zda je to zahrnuto na ten novy seznam. Kazdopadne usek mezi koncem nákupním centem a koncem D5 je dost často měřen autíkem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už je tu řeč o radarech, tak by mě zajímalo, jestli někdo ví, když se přijíždí do Prahy po D5, tak někde před Zličínem je nad dálnicí umístěný takový rám s nějakým zařízením, co to přesně je? Myslel jsem, že je to něco na sledování hustoty dopravy, jenomže když jsem pod tím teď nedávno projel 220km/h, tak mi spolujezdkyně oznámila, že to prý umí i měřit rychlost. Tam by mě zajímalo, jestli je to pravda, nebo ne.

Tak to jsi ten ram videl zhora, 220km/h to si snad uz letel ne? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 13 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...