Přejít na obsah

OI RS - budíky s maxidotem - ručičky


Jakub - škodík

Doporučené příspěvky

je to dobře nakodované? nemá to signal rychlosti...

Ty budíky jsou v autě rok a bez problémů - dnes za jízdy mi nahlásily, že mám natankovat ( v nádrži 3/4 ) a jak sem kouk do budíků - vidim jak ručička tachometru spadla ze 120ti na 0 a už se ani nehne. A každou chvíli hlásí prázdnou nádrž ( v nádrži 3/4 ) - třeba 5x za 10 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

zkusit udělat test akčních členů, pokud nepůjde, nebo bude nekorektní, tak je vada v budíkách.

Nazdar, možem ťa poprosiť o pomoc, nejde mi tachometer a pri jazde neráta žiadnu spotrebu iba tri čiarky hodí, čo by to mohlo byť na vag.u som bol dnes nič nevypísalo a ked som dal druhé budíky to isté robilo blblo len palivo a tacháč,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten palivomer skace z duvodu chybejiciho signalu o rychlosti... takze dle mne cidlo nebo vedeni k budikum..

nazdar, vidím že sa tu vynáš potrebujem pomoc nejde mi otáčkomer ani palivomer skáče hocijako, a nevypočítava palubný žiadnu spotrebu, na vag-u ok žiadna chyba, dík za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

To samé dělá i mě Jako že se mi houpe ručička palivoměru podle toho do jaké zatáčky to nakloním a NEUKAZUJE RYCHLOST.

ČIDLO rychlosti JSEM VYMĚNIL a nepomohlo to.zřejmě někde chyba v káblu. Netušíte kde se láme? nebo kde ho mám zkontrolovat?

Zničeho nic to zase třeba měsíc funguje a pak zas sem tam zazlobí.

Jednou se mi to na nerovnosti rozběhlo i za jízdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Mam stejny problem, prestal mi ukazovat budik na rychlost a ukazatel paliva mi v zatackach pipa a hlasi rezervu, pak se zase vraci zpet. Cidlo ktere je ja prevodovce jsem odpojil od kontaktu vytahl, vycistil, kontakty prostrikal, ale stale to nefunguje. Chci tedy koupit nove cidlo, ale nevim jake ma cislo... nechci koupit nejake jine. Na internetu jsem nasel toto :

http://www.cc-autodily.cz/cidlo-mer-ujetych-km

Je to ono? Mam octavia combi 1.9 tdi 81kw asv r.v.2001

Diky predem za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...