Přejít na obsah

Motor 3,6 FSI


DavidSK

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 8 měsíců později...

Ahoj,premyslim o Superbovi 3,6 V6;)...Na spotrebu nehledim,jelikozkazda sradna neco stoji, kdyz si spocitam cenu a vykon tak je to asi k jine diskuzi.Touzim po nem uz hodne dlouho a vyhovuje mi po vsech smerech,recenzich i po par pujcenich.,...Hlavne jizdy k mori a na hory.,ale to jsem odbocil.Muze mi tu nekdo poradit jak je to s tema retezi v motoru? Kamarad ho chtel taky a odradilo ho to.Vim ze v dnesni dobe neco sehnat neni problem i cena se da vzdy rozume domluvit,ale je to vazne problem u tehdle nadhernych hracek? Asi je to o kusech ze?Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ak je dobre servisovana 3,6 tak kupit... je to super motor...Najlepsi co som mal a pritom na servis nenarocny. Pomerne lacne retazove rozvody. Diely dostupne... Kto ma na spotrebu cca 10-11 /100km tak odporucam...kto je setrny nekupovat bude vas rucicka palivovej nedrze dost znervoznovat.. :D Celkovo superb je na nahradne diely uzasne lacne... teda ked to porovnam napr s audi, bmw a pod... Sice jazdne vlastnosti v zakrutach a celkovo stabilita podvozku je slabsia ale bohato postacujuca.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Ahoj klubáci, trošku oživím téma po 6 letech. 

Měl bych jeden dotaz na Vás jako zkušené majitele Superbu 3,6 FSI. Vyplatí se teď koupit tento vůz z roku 2012? Abych vás seznámil s problematikou. Chtěl bych to jako druhý auto do rodiny, bylo by to spíše na dálky na dovolenou. Nájezd max.do 12000 ročně. Našel jsem v na bazaru Superba 3,6 za 190000Kč, majitel píše že je auto kupované v ČR, pravidelný servis, po výměně oleje v diferáku, převodovce, Haldexu …. To bych asi neřešil, to bych stejně vyměnil po nákupu, spíše mě zajímá, na co ze zaměřit při koupi? Pročítal jsem forum, rozvody je celkem pěkný ranec peněz. 🤨🫣Měnit řetěz/neměnit při tomto nájezdu? Co převodovka? Jaké máte zkušenosti s DSG při vyšších nájezdech? Prostě rady a zkušenosti od majitelů co to mají roky. 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...