Přejít na obsah

Motor 3,6 FSI


DavidSK

Doporučené příspěvky

Jo aha, fotka je málo. On vypadá na živo úplně jinak  :kol-98:  Co už by jako mělo být víc vypovídající, než detail přes celej monitor ? 

Možná máš něco s očima, ale volant v SII je proti R-line celkem tuctová záležitost. A to neříkám proto, že ho v autě mám. Prostě kdo má oči a chce vidět, tak to vidí. Proto si ho tam nejspíš dal i Cosby.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-773-0-40283600-1375975443_thumb.jpg

 

Tohle je celkem pěknej volant, i když ani ten proti R-line nemá ten šmrnc. V podstatě je tady proti SII navíc jen ta perforace, červená obšívka a znak RS.

R-line má úplně jinej, sportovní tvar a velikost a tloušťku věnce.    

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hale tož to máš pravdu....hned si tam jdu navrtat křídlo z formule....křídlo z formule je taky o něčem jiném....prostě každé auto má jiný styl a Cosby tam dal ten volant jen z důvodu, že tenhle volant neměl. Pokud tvrdím, že do toho interiéru pasuje víc než ten r-line tak si zatím stojím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já neříkám, že ten volant vypadá špatně, ale je to volant řekněme "civilní" a R-line je prostě volant "sportovní". Ten samej je třeba i v Šíru a malinko jinej v GTI nebo GTD. Zrovna tak podobný volanty, tedy zespodu rovný, používá Audi u řady "S-line".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dalšie moje autíčko plánujem Superb Combi 4x4, DSG by sa mala čoskoro objaviť so 4x4 aj s Dieslom, no výkon ma láka ten, ktorý ponúka 3,6 V6 benzín.

Aké máte prave vy s týmto motorom v Sup2 skusenosti, reálna spotreba ...

Čau mám ho měsíc a a jezdím spíš okrsky a město za 9.1l

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem byl na svolavaci akci na Superba a mimojine mi nahrali i novejsi firmware do DSG. Jak uz jsem psal v minulem prispevku, tak jsem s celkovou funkcnosti DSG u tohoto motoru nebyl moc spokojeny.

S novym firmwarem jsem neocekaval moc velkou zmenu, o to vic jsem byl prekvapen. Reakce na plyn a logika razeni se razantnim zpusobem zlepsila. Najel jsem s tim sice zatim jen 50km, ale i presto muzu rici ze takhle nejak jsem si predstavoval automatickou prevodovku.

Drive neexistovalo stredni zrychleni, nyni velmi dobre podrazuje v zavislosti na seslapnuti plynu, zadne trhave podrazovani treba i o tri stupne.

Taky je jednodussi parkovani v garazi. Drive jsem mel problem dojet natesno az ke stene a nyni jsem schopen jemnym seslapnutim plynu posunovat auto o centimetry.

Musim rict ze jsem velmi spokojen.

Jinak muj Superb je rok vyorby 11/2008, tzn. jeden z prvnich, takze asi DSG jeste nebylo radne vyladeno. Novejsi rocniky uz nejspise maji novejsi verzi firmware.

Čau prosimtě kolik stojí to přehrání DSG?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Tak ono to jde i pod osm litrů - tohle (na fotce) bylo na cestě Brno - Uherské Hradiště - Brno. Dlužno podotknout, že cesta byla provedena 25. 12. ve večerních hodinách za naprosto minimálního provozu. Nijak šetřivě jsem nejel (spíš předvídavě - dlouhé dojezdy na neutrál do vesnic), ale v Buchákách jsem si oběma směry zase pěkně zablbnul. Průměrně jezdím za 11,4 - tak půl město, půl mimo město (a ve městě krátké "skoky" se studeným motorem za 20 :-/). Cestu Brno - Biograd na Moru jsem dal s plně naloženým autem za 8,2 s průměrnou rychlostí 112 km/h.

post-83853-0-02504500-1388752114_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ten "potenciál" jsem si velice nedávno vyzkoušel někde v kopci za Supem 3,6 a moc mi teda neujel. V první chvíli jsem myslel, že ho budu strkat. Pak jsem samozřejmě už ztratil, ale ne moc. A to se teda pán fakt hodně snažil, protože bylo vidět, jak mu to z těch 4 laufů funí. Ale o tom to přeci není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rikam, ma temer 2x takovej obsah a bez turba velkej vykon. To musi necim nakrmit :-) jinak podivej na hodnotu cz - chorvatsko, plne nalozen, rychl.prumer 112 a jen 8l spotreba:-) pokud s takovym autem jezdi kolega 50:50 mesto mimomesto, je jasny ze takovej motor zere. Je urcen spis na dalnici.

Ty ses beztak honil s chipnutym 1.8tsi a dodelaval lauf navic ne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...