Přejít na obsah

2.0 TDI DPF (125 kW)


JasteR

Doporučené příspěvky

Vite uz nekdo tech. data u toho 2.0TDi 125kW, zrychleni, kroutak atd. ...myslim ze ani u Audi neni zatim tahle motorizace.

Jedine co sem o tom nekde cetl ze 0-100 by melo byt za 8,2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_roman5a9

s tím common-railem je fakt že si nejsem jist,mlely jsme do tel.pátý přes devátý,ale ta verze Combi 4x4 2.0TDI 125kw je pravdivá,je o ní i článek na stránkách AutoRevue.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlučnost u dobře zajetýho dvoulitru je úplně normální a nevím, co se to rozmohlo za pověru. Obecně jsou motory PD trochu zvukově ostřejší, což asi plyne z koncepce vstřikování. Nevěřím, že by motor v RS TDI byl poslechově jinej, ale samozřejmě jsem ho ještě neslyšel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ono to 200k RS TFSI neni zase zadnej zazrak a kdyz bude mit chipnutyho toho ropaka, tak pri 220 konich se kroutak bude pohybovat sakra vysoko(tipuju ze kolem 450Nm), takze to uz se ta benzinova mozna zapoti. samozrejme, ze kdyby to bylo fer a chipla se i ta benzinova, tak je to jasny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ono to 200k RS TFSI neni zase zadnej zazrak a kdyz bude mit chipnutyho toho ropaka, tak pri 220 konich se kroutak bude pohybovat sakra vysoko(tipuju ze kolem 450Nm), takze to uz se ta benzinova mozna zapoti. samozrejme, ze kdyby to bylo fer a chipla se i ta benzinova, tak je to jasny...

Jojo tak sem to samo myslel ... ale kdyz si vemes ze tadle nechipla ma 8,2 na 100 a to i RS O1 ma mene :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechiplou myslis ty dieselovou? je jasny, ze benzin bude mit v tomhle vzdycky navrch, o tom zadna. jinak by F1 byly uz davno v rope :-)

No myslel sem nechipnuta benzinova OI RS a nechipnutou OII RS Tdi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechiplou myslis ty dieselovou? je jasny, ze benzin bude mit v tomhle vzdycky navrch, o tom zadna. jinak by F1 byly uz davno v rope :-)

no aby to za pár let nebylo jinak viz vytrvalostní závody a Audi R10 TDI ;) abychom se pánové ještě nedivili, stejně za chvili zapomenem jak na naftu tak na benzin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 7 měsíců později...

Zdravím klan majitelů OII.

Mam ted OII RS TDi a dnes rano se mi po ujeti asi 3km ozvala kontrolka hladiny chladící kapaliny.

Dojel jsem jeste 4km do prace (teplomer se nehnul a zustal na 90°C) a podival jsem se na nadrzku. Hladina chladící kapaliny byla cca 3cm pod minimem.

Nechal jsem to trochu vychladnout a kdyz jsem pak opatrne oteviral nadobku, za syceni se hladina zvedla az na maximum.

Chapu, ze je v systemu tlak a ze kapalina meni objem s teplotou, ale tohle mi prijde fakt zvlastni. Jako kdyby natlakovanim nejaka hadice neudrzela tvar, roztahla se a zvetsoval se tak objem systemu. Otazka by pak byla, jak dlouho ta hadice vydrzi.

V servisu mi navic rekli, ze hladina se u zahrateho motoru bezne dostava pod minimum - to se mi nejak nezda.

Setkal se s tim nekdo z vas?

Diky za poznatky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím klan majitelů OII.

Mam ted OII RS TDi a dnes rano se mi po ujeti asi 3km ozvala kontrolka hladiny chladící kapaliny.

Dojel jsem jeste 4km do prace (teplomer se nehnul a zustal na 90°C) a podival jsem se na nadrzku. Hladina chladící kapaliny byla cca 3cm pod minimem.

Nechal jsem to trochu vychladnout a kdyz jsem pak opatrne oteviral nadobku, za syceni se hladina zvedla az na maximum.

Chapu, ze je v systemu tlak a ze kapalina meni objem s teplotou, ale tohle mi prijde fakt zvlastni. Jako kdyby natlakovanim nejaka hadice neudrzela tvar, roztahla se a zvetsoval se tak objem systemu. Otazka by pak byla, jak dlouho ta hadice vydrzi.

V servisu mi navic rekli, ze hladina se u zahrateho motoru bezne dostava pod minimum - to se mi nejak nezda.

Setkal se s tim nekdo z vas?

Diky za poznatky.

Ahoj,

mám s 2,0 TDI 103 kW stejnou zkušenost. Nastalo to asi 1,5 roce provozu a nejdříve jsem se obával, že se mi voda ztrácí. Pak se to usadilo - asi opravdu nějaká hadice změnila tvar. Od té doby zatím půl roku bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...