Přejít na obsah

2.0 TDI DPF (125 kW)


JasteR

Doporučené příspěvky

Tak pricina na svete - prohlidka v servisu potvrdila spatnou hadici - pravdepodobne vyrobni zmetek s tenci stenou. Hadice se opravdu diky natlakovani systemu jakoby nafoukla, resp. zvetsila prumer.

Jestli jen to mohlo zpusobit tak velkou zmenu hladiny v nadobce tezko rict, ale po vymene a peclivem odvzdusneni systemu se to neopakuje.

jirkaK: Nekdy i na pohled usmevne priciny mohou byt ty prave... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pricina na svete - prohlidka v servisu potvrdila spatnou hadici - pravdepodobne vyrobni zmetek s tenci stenou. Hadice se opravdu diky natlakovani systemu jakoby nafoukla, resp. zvetsila prumer.

Jestli jen to mohlo zpusobit tak velkou zmenu hladiny v nadobce tezko rict, ale po vymene a peclivem odvzdusneni systemu se to neopakuje.

jirkaK: Nekdy i na pohled usmevne priciny mohou byt ty prave... :)

Tak kdyby mi někdo tohle trvdil, tak bych tomu nevěřil :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
Škoda, že tam nie je aj to TFSI komplet.

Inak ja by som za TDI nemenil :D

Já také ne...na dvoustovce za 50 sekund..benzín je tam o 22 sek. dřív:D

Nevím, jak je to u TFSI, ale u TDI 0-200 za 35s (měřeno 4x na letišti podle tachometru, otázka je, jak to měřili oni...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že tam nie je aj to TFSI komplet.

Inak ja by som za TDI nemenil :D

Já také ne...na dvoustovce za 50 sekund..benzín je tam o 22 sek. dřív:D

Nevím, jak je to u TFSI, ale u TDI 0-200 za 35s (měřeno 4x na letišti podle tachometru, otázka je, jak to měřili oni...)

Graf mluví jasně..prostě TFSI je na 200 o 20 sek. dřív... :p:p:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Škoda, že tam nie je aj to TFSI komplet.

Inak ja by som za TDI nemenil :D

Já také ne...na dvoustovce za 50 sekund..benzín je tam o 22 sek. dřív:D

Nevím, jak je to u TFSI, ale u TDI 0-200 za 35s (měřeno 4x na letišti podle tachometru, otázka je, jak to měřili oni...)

Graf mluví jasně..prostě TFSI je na 200 o 20 sek. dřív... :p:p:p

No tak to bych ani neřekl a jestli chceš, tak si to přijeď zkusit. Já to s kamarádem zkoušel. Je pravda, že při zařazení pětky TFSI výrazně získá, ale o 20 s to určitě neni. Viděl bych to tak na 5 sekund, podle toho jak se povede řadit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Mustafa ted jel v RS TDi a prej tragedie :(

Jak tragedie? :help: Co se mu nelibilo?

No jednička hrabe, protože je strasne krátká. Dvojka jeste doznívá, ale trojka už je tragédie a o čtyřce ani nemluvě. :) takhle sem to cítil já, ale uvidíme tedka v Mimoni, až se tam sjedem s těma anglánama, tak budeme moct porovnat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jednička hrabe, protože je strasne krátká. Dvojka jeste doznívá, ale trojka už je tragédie a o čtyřce ani nemluvě. :) takhle sem to cítil já, ale uvidíme tedka v Mimoni, až se tam sjedem s těma anglánama, tak budeme moct porovnat :)

Tak to mas pravdu ze hrabe, ale to i TFSI!! ;) No ja na trojku a ctyrku nedam dopustit!! A o 6 nemluvim!! lol Jestli to vyjde, tak taky dorazim, jen nevim jestli v patek nebo sobotu?! kol119

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jednička hrabe, protože je strasne krátká. Dvojka jeste doznívá, ale trojka už je tragédie a o čtyřce ani nemluvě. :) takhle sem to cítil já, ale uvidíme tedka v Mimoni, až se tam sjedem s těma anglánama, tak budeme moct porovnat :)

Strucna kritika!! :p Ale jake auto teda povazujes za optimalni? :help: Kdyz RS v nafte se Ti nepaci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jednička hrabe, protože je strasne krátká. Dvojka jeste doznívá, ale trojka už je tragédie a o čtyřce ani nemluvě. :) takhle sem to cítil já, ale uvidíme tedka v Mimoni, až se tam sjedem s těma anglánama, tak budeme moct porovnat :)

Strucna kritika!! :p Ale jake auto teda povazujes za optimalni? :help: Kdyz RS v nafte se Ti nepaci...

RS v benzinu :) s chipem a s vyfukem od sportmotoru a KN vlozkou a s 19" kolama :-D jj, to by zatim šlo. Asi začnu šetřit :D

Editováno: , autor: Mustafa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RS v benzinu :) s chipem a s vyfukem od sportmotoru a KN vlozkou a s 19" kolama :-D jj, to by zatim šlo. Asi začnu šetřit :D

Jo, jasny!! :palec2: Tak to uz chapu... :D Kazdymu se libi neco jinyho (ne ze by to co pises bylo spatny!!) :p Jinak RS v nafte se da taky dobre nachipovat, kola na to taky das (dokonce stejny :D), vlozku k&n bych tam mit nemusel po zkusenostech. A dobrej vyfuk se da taky udelat i u nafty. Jestli si nekdy videl (slysel) to bily RSo (TDI) co maji na www.skodarallyclub.cz jako predjezdec?! ;) Maji upravenej (odlehcenej) vyfuk, zvuk je paradni... :)

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RS v benzinu :) s chipem a s vyfukem od sportmotoru a KN vlozkou a s 19" kolama :-D jj, to by zatim šlo. Asi začnu šetřit :D

Jo, jasny!! :palec2: Tak to uz chapu... :D Kazdymu se libi neco jinyho (ne ze by to co pises bylo spatny!!) :p Jinak RS v nafte se da taky dobre nachipovat, kola na to taky das (dokonce stejny :D), vlozku k&n bych tam mit nemusel po zkusenostech. A dobrej vyfuk se da taky udelat i u nafty. Jestli si nekdy videl (slysel) to bily RSo (TDI) co maji na www.skodarallyclub.cz jako predjezdec?! ;) Maji upravenej (odlehcenej) vyfuk, zvuk je paradni... :)

Ted sem koukal na videa z jejich stranek a treba po strance zvuku nic.... To tam jela i jako předjezdec OI RS 100edit. a ta měla oproti něm 1000x lepší zvuk a přišla mi, že byla i o dost rychlejší při jednom rozjezdu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted sem koukal na videa z jejich stranek a treba po strance zvuku nic.... To tam jela i jako předjezdec OI RS 100edit. a ta měla oproti něm 1000x lepší zvuk a přišla mi, že byla i o dost rychlejší při jednom rozjezdu...

No z videa to znat neni. Kdyz se jela tady rally v Krumlove, tak jsem stal hned vedle pri rozjizdeni a bylo to jako kdyby tam mel blow off ventil. Jsem jim napsal email co tam maji za upravu a napsali ze maji celej jinej vyfuk!! :) Tak ale OI RS ma vetsi vykon jak TDI...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych nekdy videt zavod na letisti TDI vs TFSI hezky vedle sebe...0-200km/h :D

Já to jel. Mám TDI a přiznávám, že TFSI je na sprint lepší. Ale ne zas až tak výrazně, určitě ne o víc jak 5-10 sekund. Já taky neříkám, že TDI je nějaká formule jako většina těch závodníků s TFSI tady. Já mám auto na každodenní ježdění a koukám na to trošku z druhý strany. Byl sem teď s kámošem kterej má TFSI na dovolený v Jeseníkách. Vezli sme každej 3 lidi, plnej kuft věcí a na střeše 3 kola. Najezdili sme toho úplně stejně i sme to v nějakejch serpentýnách pěkně protáhli a vůbec to nešetřili. A nikdy mi nijak výrazně neujel. Na konci týdne sme počítali náklady na pohoné hmoty. Najeli sme 750 km, já to měl za 1700 kč a on za 2400 Kč, bere teda 98, ale kdyby ji nebral, tak by zase nebyl rychlejší. Takže za 700 Kč na 750 km, no tak to se klidně nechám několikrát v roce ve sprintu předjet o 5s. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to jel. Mám TDI a přiznávám, že TFSI je na sprint lepší. Ale ne zas až tak výrazně, určitě ne o víc jak 5-10 sekund. Já taky neříkám, že TDI je nějaká formule jako většina těch závodníků s TFSI tady. Já mám auto na každodenní ježdění a koukám na to trošku z druhý strany. Byl sem teď s kámošem kterej má TFSI na dovolený v Jeseníkách. Vezli sme každej 3 lidi, plnej kuft věcí a na střeše 3 kola. Najezdili sme toho úplně stejně i sme to v nějakejch serpentýnách pěkně protáhli a vůbec to nešetřili. A nikdy mi nijak výrazně neujel. Na konci týdne sme počítali náklady na pohoné hmoty. Najeli sme 750 km, já to měl za 1700 kč a on za 2400 Kč, bere teda 98, ale kdyby ji nebral, tak by zase nebyl rychlejší. Takže za 700 Kč na 750 km, no tak to se klidně nechám několikrát v roce ve sprintu předjet o 5s. :p

Takhle nejak bych to taky videl!!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Mustafa ted jel v RS TDi a prej tragedie :(

Jak tragedie? :help: Co se mu nelibilo?

No jednička hrabe, protože je strasne krátká. Dvojka jeste doznívá, ale trojka už je tragédie a o čtyřce ani nemluvě. :) takhle sem to cítil já, ale uvidíme tedka v Mimoni, až se tam sjedem s těma anglánama, tak budeme moct porovnat :)

S Anglánama moc porovnávat nepůjde, moc seriovek ORSII tam myslim není, vše přes 230HP ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...