Přejít na obsah

Sencor SCD 9104GPS


Doporučené příspěvky

Návštěvník

Je nemam presne tento model ale mam Sencora 1 rok a ve Fabii 3 roky je taky Sencor.

Rikam zadna kvalita to neni, tlacitka uz jsou malinko osoupana, neni vnich zadna citlivost a vsechny maji dost velkou vuli.

Dale co jsem zpozoroval tak snad uz jen ekvalizer stoji uplne za prd - tedy jen vejsky a basy nic vic a hrozne me v noci sviti - zadna regulace neni tak sklapim panel a barvycky me neoslnuji.

Stalo to kolem 2 ticek, ma USB, slot na pamet karty. Bral bych kdyby to pobiralo DVD - mel bych na nich mrte mp3.

Ja bych uz toto autoradio nechtel bohuzel,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Podle me je nejvetsi problem, ze az aktivujes GPS ku tak budes furt pokukovat na autoradio.

Ja jsem si koupil GPS na sklo a taky zadna slava, ale preci je to jen blizko oci nez cucet a vrychlosti dohledavat sipecku na tom LCD a snad bude citelny i ze strany a pokud spatne citelny tak bych jim to omlatil o hlavu :help:

post-3876-1265892967_thumb.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho, že budu koukat na GPS na panel rádia bych se až tak nebál, konec konců i originál koncernové navigace jsou na středovém panelu, i když display je podstatně větší. Spíš by mě zajímalo, jestli už s tímto rádiem má někdo zkušenost a zda jeho koupě nejsou vyhozený peníze. Co se funkcí týká, tak je vybavené bezkonkurenčně. V autě mám jen 1 din přihrádku na rádio, takže o tomto docela uvažuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...za mě to jsou vyhozený peníze :p

...a nevím proč tak lpíte na NAVI lol sjezdil jsem toho dost a i bez tohoto výmyslu...a vždy jsem se vrátil domů...

Přečtěte si témata na OII jaké mají problémy s NAVI Columbus...za ty nehorázný peníze je to shit stejně jako levný Sencor....ale každý utrácíme své peníze za to co uznáme za vhodný ;)

...jinak i do OI se vejde 2DIN rádio....jen to chce přitlačit na peněženku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Ahoj vsichni.. Prosim vas potreboval bych od vas jestli by byl nekdo tak ochotny a podival se do manualu na Sencor SCD 9304 GPS a nechal mi tu kod na pripojeni bluetooth zarizeni. V mobilu to chce kod kdyz chci napojit HANDSFREE a ten sem stratil. :(

Nejakou dobu sem to nepotreboval pouzit a manual se stratil..

Jinak souhlasim ze to radio neni nic moc ale tech funkci je opravdu hooodne a dokud bude fungovat tak nemam duvod ho menit. Sleduju na nem DivX filmy a DVD filmy. Koukat se na to da. Jedine co mi opravdu hodne vadi je ze pri nacitani cehokoli to trosicku sici do repraku. Ale je to slyset jen pri nizke hlasitosti a jen ze zacatku skladby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Návštěvník

vcera jsem byl v Tescu a bylo tam tohle autoradio vystavene - kdyz jsem chtel mackat tlacitka tak byla takova divna - jako bych mackal molitan a nic necvakalo - podle me jak si lidi tam zkousi ty autoradia na tom panelu tak jsou uz ty tlacitka vymackana - ja mam v autech taky 2 x sencor a tlacitka a jejich zdvych je ko, navic uz se mackaji tak divne ze musim na ne strasne tlacit velkou silou az to v nich krupne.

a vsechny stanice se me posunuly o jedno tlacitko do leva, zmizla me prvni stanice a posledni nic - ja uz jsem z tech levnych radii vylecen

post-3876-029382500 1283057526_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...