Přejít na obsah

Osvetlenie vnútorných kľučiek


gugi

Doporučené příspěvky

Mám otázku na majitele modelu Laurin-Klement. Kdy se toto osvětlení rpzsvěcuje a kdy zhasíná. Podle mně by to mělo být takhle: Rozsvícení při zapnutí vnějšího osvětlení (ne denní světla), a zhasnutí při zhasnutí vnitřního osvětlení. Má-li to takhle fungovat, pak je prosté připojení k osvětlení vnitřních ovladačů nesprávné. To je ovšem jen můj názor, rád bych věděl jak je to origo z výroby. Dík za případnou odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Já to vidím takhle: v noci přijedu k baráku, vypnu motor a samozřejmně zhasnu světla. V tom okamžiku mi svítí jen vnitřní osvětlení a logicky by bylo vhodné aby, když už to je osvětlení vnitřních kliček, ty kličky také svítily.

To je jen můj názor, nejlepší by bylo, kdyby nám to tady popsal nějaký majitel modelu L&K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Chápu to dobře podle schématu, že zadní LED jsou propojeny s předními LED?

např: zadní levá LED vede přez konektor T12n pozice 9 v B sloupku

ke konektoru T12j pozice 9 v A sloupku

a z něj do dveřní jednotky v levých předních dveřích konektor T32a pozice 17?

 

díky moc za info Rosta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj ,kluci  stal jsem  se  majitelem  originálního podsvíceni  klik  když  jsem  napojil  na  tlačítko  ovládáni  okna u  spolujezdce tak  při  svícení  se mi zda  ze  to  bere  proud  a okno  nejde  pořádně  vytáhnout na horu   ted  jsem  zjistil  ze  u řidiče při  zapojeni  do  ovládani  zrcátek jsem  zjistil  ze  zase  nemají  při rozsvícení  dostatek  proudu   na naklápeni což  by mi  ani  tak  nevadilo  ,ale horší  je  že  nejde  vyhřívání. Dokáže někdo poradit  jak  zapojit?Kde  jsem  udělal  chybu? DIKY


PS.když  vypnu  osvětlení tak  vše funguje  jak  má


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  U všech dveří vyjma řidiče je to velmi jednoduché, napojit na kabeláž ovládání okna.  Hnědý vodič kostra, modrý vodič svorka 58 - obrysová světla. Jen ve dveřích řidiče je to trochu jiné. Tam se to napojuje na ovladač zrcátek, barvy jsou podobné. Co si pamatuji, je tam dvakrát kostra (hnědá a hnědá s barevným proužkem). Napojit na tu hnědou s proužkem. To je ale bez záruky, je to již dlouho co jsem to dělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Prepacte ze otravujem.
Vcera som sa snazil to osvetlenie namontovat, u vsetkych dveri okrem soferovych to bolo uspesne.
U sofera som nieco spravil nespravne a presatlo mi spravne fungovat ovladanie zrkadiel.
Viete mi prosim zaslat fotku konektora ovladania zrkadiel, aby som vedel ako to ma byt spravne zapojene? Popripade poradit?

Vopred dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...