Přejít na obsah

Osvetlenie vnútorných kľučiek


gugi

Doporučené příspěvky

Je to pekne, dlouho o tom uvazuju, chtel bych bile a tak snad splasim origo ze superblba, jdou prej nacvaknout do OII klicek a pak tam staci vypilovat dirku na svetlovod. Ale jestli mas nafocenej postup kam a jak si presne dal ledku, tak sem prdni foto, urco se to zhodi kdyz nesplasim origo za levnej peniz :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postup montáže som si nefotil, príde mi to moc jednoduché nato aby som robil fotodokumentáciu... ;) ledku som vložil k úchytu kľučky... Na kľučke je dosť veľký otvor, ten som vyplnil dvojzložkovým tmelom, ktorý tvrdne do 5 minút, potom som do vytvrdnutého tmelu vyvŕtal dierku, prevliekol som drôtiky od ledky a osadil ledku do vyvŕtanej dierky. Ledku som zapojil do konektoru osvetlenia spínača spúšťania okien, na vodičových dverách do konektora osvetlenia ovládania zrkadiel... Pozor na polaritu a správnu voľbu zapojenia...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Chlapy proč tám dáváte výkonové LED?

Nebyly zelené?

A 11EUR?

No to je prda! :smich:

U nás mají výprodej LED diod 100ks (mix-červené, zelené, žluté) za 80kč lol

Koupil jsem jenom jack (nechtěl jsem to mít natvrdo) a kolega mi v práci přinesl jenom odpor a mám jednu stranu hotovou. Zeleně.

Příkon cca. 7 mA :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Dodo...ten článek jsem četl,ale nevšiml si toho :)

Jen mám trochu jiné barvy káblíků,bo jsem nekupoval origo ledku...jen jsem si ji vystrouhal jako origo ;)

Moje náklady za jednu kliku... konektor 12,- Kč,1x 3mm LED 9,-Kč,1xodpor 580 Ohm 1,50 Kč + 5mm plexisklo a plastové destičky grátis...

To jde,ne? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak promin ale origo je origo a nějaké bastlení neorigo diod je u mně prasárna.. zapojoval jsem přesně podle DP, dávál jsem origo konektor a zamotal jak origo do svazku... škoda že nemám foto.. mám to jak originál a nic jiného u mně v mém autě nepřipadá v uvahu... doby S120 už jsou dávno pryč..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Milhausek:

Zrovna Ty píšeš něco o prasárně.....

Když jsem se podíval do Tvého tématu auta na fotky jak to to máš udělaný... lol.gif' alt='default_icon_lol.gif' alt='lol'>.gif'>.gif" />

tak mi řekni ty chytraku co jsi tam viděl za prasárnu? jestli myslíš fotky 2 roky staré tak už je to uplně jinak.. jsou tam origo kliky, to byla pouze testovací verze a byl to hnus a proto jsem koupil origo kliky a je to bez řezání.. takže asi tak.. a ty máš zapojeno podle DP, nakodované dveřní jednotky atd.. nebo přikroucené pouze ke spínačům oken nebo zrcátek?

Editováno: , autor: Milhausek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...