Přejít na obsah

Zlomená ojnica 1.9 TDI PD 77 kW


reprom

Doporučené příspěvky

Celkem zajímavé počtení o tomto problému je zde http://dieselpower.c...der=asc&start=0 ...

Čítal som to, ale prečo potom škodovka neurobila zvolávaciu akciu...U nás sa to nerobí? Prečo mi to nepovedali v značkovom servise, že treba "niečo" meniť? Nechceli zarobiť?

K 3.ojnici, vraj má takú nedobrú polohu oproti 1.a 4. ojnici, že najviac trpí a preto odíde prvá....(predávam, ako som kúpil)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč by to dělala??? Vždyť jí to stojí peníze. Existuje tz.kulance a to je že při zjištění této závady ti dají 70% na opravu. Ale nevím jaká jsou tam další úskalí uznání pochybení výrobce. Vím, že někomu to uznali a někomu zase ne. :kol-32:

Prosím o promazání těch 4 příspěvků, je to docela :kol-44:

Editováno: , autor: Sniper_2003
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je fakt, kulancia je dobrý systém (pre Škodovku), kto si o ňu nárokuje, viacmenej ju dostane. Mám s ňou skúsenosť na Fabke a vyriešil som to promptne s importérom a k svojej spokojnosti. Ale kulancia je iba do určitého veku a km vozidla. Ja som už za horizontom. Ale keby mi Škodovka povedala, nech si nechám vymeniť ojnicu, aby som predišiel prúseru, tak to urobím, až tak drahé ako deravý motor to nemôže byť...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

2 DIAGNOSTIK

Tyhle výroky jsou k ................. :_icon_smich2: . Dobře víš, že se to týká jen určitých roků a také dobře víš, že takovéto problémy má každý motor ať je to BXE, BJB, BKC,BLS nebo BMM.

Bohužel je fakt, že motoru BXE se prodalo nejvíce a tak se o tom hodně mluví. Mimochodem jsem také jedním s motorem BXE a mám najeto 160tis a vše v pořádku. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já kupoval druhej motor kvůli prasklému uchycení a dal jsem za něj 12.000kč (najeto 30.000km), v té samé době jsem ale našel i jeden co měl 7.000km za 10.000Kč. Tak by mě taky zajímalo, jestli se vůbec vypaltí investovat do těch ojnic :D Ono možná když máš někoho známého, kdo tomu zároveň rozumí (žádnej garážník co opravuje po večerech felície) tak asi ji, ale v origo servisu nevim nevim mno :D

BTW chlapi, tušíte jzda se dá zjistit u holého motoru rok výroby? Např nějak skrz ŘJ?

Editováno: , autor: h.vik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám 165 tisíc:) tak ještě nevím těch 167 :)

nicméně jsem psal do škodovky

děkujeme Vám za e-mail, ke kterému sdělujeme: omlouváme se, ale protože neznáme původ Vámi uváděných informačních zdrojů, není v

našich možnostech je komentovat. V každém případě však nelze takováto tvrzení ve vztahu k motorům typu BXE globalizovat, protože

k takovýmto příhodám může dojít jak z výrobních, tak i provozních příčin.

Pokud u některého z těchto typů motorů dojde k podobné závadě z výrobního zavinění a vozidlo je pravidelně servisováno v

autorizovaných opravnách Škoda, je oprava řešena vždy vstřícným způsobem a to i v době pozáruční.

V průběhu výroby jednotlivých automobilů Škoda dochází k zavádění technických a jiných novinek, které jsou výsledkem tzv.

inovačních procesů a jsou zaváděny s každým následujícím modelovým rokem. Tyto procesy se týkají samozřejmě i pohonné jednotky

vozidla, tedy i motoru typu BXE. Ty to změny však nelze pro starší provedení použít. Jako prevenci si dovolujeme doporučit

dodržování pravidelné servisní péče v autorizovaných opravnách Škoda se včasnou výměnou motorového oleje. Tato pravidelná

servisní péče, jak jsme již uvedli, je i podmínkou pro vstřícné řešení v době pozáruční

Hmmmmmmmmmmmmm :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...