Přejít na obsah

1,9 TDi 66kw potřebuji poradit


greypes

Doporučené příspěvky

Mám problem, po nastartování studeného motoru a ujetí 15-20ti kilometrů motor přestane jet a ztratí výkon a začnou kolísat otáčky které mají nejvíc kolem 2000 ot/min až úplně zhasne a nejde nastartovat. Startér motorem ale otáčí. Po vychladnutí jde zase nastartovat. Poraďte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já měl problém, který vyřešilo nové relé 109. Ale nekolísaly otáčky, prostě to nešlo natočit, nebo to chcíplo při jízdě, resp. na křižovatce. První pomoc : Při zapnutí - zapalování- musí alespoň na chvilku rozsvítit kontrolka žhavení. Pak je R 109 OK.PS mám jedno náhradní a volné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_jerry2302
I já měl problém, který vyřešilo nové relé 109. Ale nekolísaly otáčky, prostě to nešlo natočit, nebo to chcíplo při jízdě, resp. na křižovatce. První pomoc : Při zapnutí - zapalování- musí alespoň na chvilku rozsvítit kontrolka žhavení. Pak je R 109 OK.PS mám jedno náhradní a volné.

Už mi to udělala 2x. Poprvé si chcípla na křižovatce v Praze, byl pátek odpoledne - super. Hned jsem ji chtěl natočit a nic. stačilo počkat cca 30 vteřin a jela. Podruhé mi chcípla v tahu. To byl čas se podívat co a jak. Tak jsem přišel nato, že pokud se mi nerosvítí žhavení mám smůlu.

Pak jsem zkoušel vypnout motor a ihned natočit. Žhavení ani neblikne a motor nenaskočí.

Mohlo by to být to relé, nebo mám hledat jinde??

Motor je 1,9TDi r.v.97

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...