Přejít na obsah

mřížky ventilace


dubman

Doporučené příspěvky

Ahoj lidi mám dotaz

mám zlomenou jednu takovou tu plastovou natáčecí mršku na mřížce ventilace - nevím jak to nazvat je to ten kousek černého plastu co se natáčí. Na tom středovém dílu výdechů ventilace v palubní desce. Prostě to v zimě zamrznulo a tatin to zlomil - co dodat :D

Dá se to nějak jen vyměnit nebo mám vymontovat celý ten výdech a koupit to nové ?? Kdyžtak kolik to stojí ?

Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo právě jsem to rozmontoval a chce to jen opatrnost a trpělivost zitra to v práci opravím a bude to ok no a jak se na to tak koukám tak zrovna stříknu tu obrubu at to trosku vypada: JInak diky

co skodovka sestavila dá se i rozebrat ::'

Hlavne to chce pevnou ruku, protoze jak tim horkym dratem projedes kam nemas a vyleze ti to vepredu, je to v pr... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže hotovo opraveno. a šlo to i bez drátu. Lepší je to vzít nejmenším vrtákem a udělat tak dírku pak vzít malý šroubek a je to jako nové. Ne kecám lepší jak nové ;)

jinak na vyndání průduchů z palubní desky doporučuju použít rozdělaný plastový kolíček.

No a chystám se na přestříkání průduchů na stříbrno takže předpokládám že udělám reportáž. Tak zatím zdarec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 12 let později...

Zdravím

Ať nezakládám nové téma, tak přidám sem:

Mám rozbité mřížky ventilace, ale samotné příčky jsou bez poškození na jednom konci krátký čudlík a na druhém konci dva delší. Na mých je vylámané samotné uchycení. Dá se s tím něco dělat? Mám takto oba boční a v menší míře středové výdechy. :-(

 

Díky za radu

IMG_20180811_124645.jpg

IMG_20180811_124623.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...