Přejít na obsah

Hlučné turbo


pesula

Doporučené příspěvky

Zdar. Já jsem před dvěma roky koupil turbo nové. Včetně montáže a záruky u nejmenovaných  kluků v Českém Těšíně. Mám 81 KW, 1,9.  Tdi FUN to chvíli po výměně ještě čipnul..párada.  Jenže mi poslední dobou v okamžiku kdy zatáhne cca 1500-1600 ot. neuvěřitelně zapíská. Znám jak je hlučné turbo, ale toto je normálně jako když se pískne na prsty.....      Oleje  Castrol, výměna pravidelná. Jezdím s tím jen já, žádná divočina, zahřeju , dochladím...  a najednou tento průser...  Podotýkám, že to dělá spíš při rychlejším sešlápnutí plynu....

Editováno: , autor: vinos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Máš prasklej vlnovec? Takže sis odpověděl sám.

Ahoj, takze mam Octaviu1 1.9TDI 66kW .. pred tyzdnom som ju dal spravit, padalo mi turbo atd. Dal som urobit repas, robili mi aj kotuce (tie s tym nesuvisia..:D) a aj VLNOVEC som daval novy, vsetko slape krasne bez problemov, turbo jemne zasustalo pri pridani plynu, ked sa roztacala turbinka a potom bez zvukov.. Tento problem sa mi zacal prejavovat teraz ked som namontoval spodny kryt motora.. Vsetko ide ako ma akurat pri volnobehu ked stojim jemne piska turbo a ked tlacim do otacok tak pocujem jemne svistavie vzduchu stale, nie len pri roztacani vrtulky a vacsinou iba do 3-tieho prev. stupna ,a 4,5 do nerobi..

Vie mi niekto poradit ci to nemoze byt tym krytom ktory som tam dal ako keby ten vzduch tam divne viril..

Pri zakladani krytu som daval enormny pozor aby som neposkodil tlakovu hadicu od turba alebo nieco podobne..

Dakujem za odpoved

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...