Přejít na obsah

vrzganie pred. napravy


petoL

Doporučené příspěvky

Je to zaujimave.

.....Ale Seat Ibiza Cupra má jiné uložení.............

Kdo to už někdy viděl a dělal ví o čem mluvím.... Ted již náprava neputuje dopředu a dozadu... (mnoho fábií neprojde pro tuto závadu technickou...)

Ake je prosim objednavacie cislo toho dielu zo Seatu Ibiza Cupra?

Co vsetko treba zmenit, ked by som chcel vymenit skodovke diely za Seat Ibiza Cupra diely.

D

Ivo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

číslo dílu je 6LL 407 183

Já měnil jen tento díl a nebyl s tím žádnej problém.... (Jen takové vypozorování: projeví se mnohem intenzivněji vibrace od motoru. U mého 1,4 TDI dost nepřijemná záležitost. Citelný je to i u 1,9TDI. S benzínem nemám zkušenost.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj, potřeboval bych poradit. Dnes je den kdy prší(+3C) a ještě před 14 dny solili. Jezdím do práce a parkuji v 7.patře takže jedu tobogánem nahoru. Musím tam mít kola do plného rejdu a když mám zavřené okénko tak je slyšet jakoby drhli kotouče, tak jsem otevřel okénko a je to spíše vrzání nějakých gum ze předu. Když je sucho tak to nedělá vůbec nic. Bohužel si nepamatuju jestli to dělalo něco v létě ale vím že minulou zimu to také dělalo. Nevím jestli to dělají pneumatiky když jsou mokré nebo jestli jak poprvé po tom co slezli břečky se mi někam s vodou nastříkal písek. Nemáte s tím někdo zkušenosti prosím?? Pneumatiky tam mám teď Matador MP52 175/60 R14 myslím.

Nepozorovali jste to někdo? nevím jestli mám něco s autem nebo ne :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím Vás . tak mám asi stejný problém . při přejetí retarderu mi strašně vrže a skřípe od předních kol. tak ale samo i třeba i při vjetí nebo vyjetí z kruh. objezdu . divné ale je že jsem měl nazuté zimní gumy na plechu 165 / 70 R 14 .. jěště v týž den jsem přezul na letní gumy 205 / 45 R 16 a skřípání lehce polevilo a je trošičku slabší . ale stále je :( tak zkusím se zeptat Vás . kdo to měl a co tomu pomohlo . budu rád za přímou odpověď .. nerad bych měnil nejaké věci uplně zbytečně :(

:skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MNoo meto zacalo tak pred pul rokem. Proste pri prejezdu vetsi nerovnosti to vrže. Rikal sem si, ze jak je mokro, tak se voda dostava nekam k cepum a vrze ta guma. Divny je, ze se mi zda, ze to po par kilometrch prestane. Jakoby se "odrbala rez z nejakyho mista a kdyz zstavim, tak to do rana zase zrezlo". Po nejaky dobe me to uz dost sralo, tak sem hodil auto na zvedak a jal se hledat co to dela. Zjistil sem, ze zadni uchyty(silentbloky) na ramenou jsou natrzeny.(jsou puvodni "2bodovy") Mam najeto asi 55000km. Tak sem je vymenil. Ted uz skodofka dodava "vicebodovy". Nevim jak to jinak nazvat, proste ta guma v tom plastovym pozdru co se lisuje do drzaku ma vic bodu. http://www.autodilycz.cz/zbozi/p-l-silentblok-spodniho-ramena-zadni-14-12-740/75364/ Tady je to videt.

NOOO ale nepomolho to. :aggressive: Takze hledam dal. Zacinam poderivat tlumice.

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak snad to budou jen silentbloky . nevite čistě náhodou jestli model fabia II ve všech motorizacích mají stejný typ ? ja mám 1,2 HTP r.v 2007 .

Jestli by jste měli obědnávací číslo na levou i pravou stranu a cca cenu budete hodní . díky. .a kdyby byl i nějaký návod tak bych byl vďečný

:skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Teraz neviem ci sa bavite o vrzgani alebo o fucani. Mne to zacalo robit asi tyzden dozadu ale nieje to vrzgot ale skor fucanie. Ako ked sa nieco stlaci a nevydrzi tlak a spravi psst. Pri retarderoch je to pravidlo ale pri nerovnostiach sa to stupnuje. Co ma ale desi je ze mam cca 3300 km. Nieco podobne som mal na Mondeu ked mi skocili po 100 000 Km tlmice. Inde na fore som sa ale docital ze fucanie je normalne. Dakujem za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

stava sami ze ked prejdem nejaku nerovnost alebo hrbol v malej rychlosti, napr. spomalovac na ceste a a po prejazde auto zhupne dole tak mi to vydava take divne zvuky, gumene skripanie, co to moze byt? mam nabehane 30 tis km

Presne tento problém som mal nedávno na vectre C, len malé rýchlosti len prejazd cez spomalovač alebo zhupnutie z výjazdu z garáže... bolo to gumové uloženie priečneho stabilizátora, bola tam vôla a to škrípanie spôsobuje trenie gumy o tú kovovú svorku - čo drží stabilizátor - pomohla výmena... tam to bola otázka asi 5 eur za kus myslím že na škodovke to bude ešte lacnejšie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...