Přejít na obsah

sportovní podvozky JOM


Vaci22

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Prodám originální sadu pružin a tlumičů zn. JOM (www. jom. de). Určena je pro vozy VW Passat 3B5 (1996-2000) a VW Passat 3B6 (2000 - 2006), verze sedan i kombi (Variant). Pasují též na Škodu Superb (2002 - 2008). U žádného vozu ne 4x4. Modrá barva, výškově stavitelné. Koupeno na ebay. com z Dusseldorfu na můj VW Passat 3B6. Po montáži jsem na nich najel pouze 100 km, zbytku rodiny vadila přílišná tuhost podvozku. Originál krabice, mírně zašpiněné. Certifikace TÜV. Poptávám 5.900,- Kč za 4 pružiny a 4 tlumiče. Dotazy rád vysvětlím.

http://tuning.sbazar.cz/sada-pruzin-a-tlumicu-jom-hradec-kralove-o3797143.html

A jak to jen 100kilaku?to se ti ani ta vymena nevyplatila,a jak se ti stim jezdilo teda?ja o tom premyslim ale ta cena je dost lakava ale az podezrele levny tak aby to nebyl nakej schit,a co na to auto?nevrzalo tam neco nebo tak?a jak si to mel snizeny?sedelo to pekne nebo nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodám originální sadu pružin a tlumičů zn. JOM (www. jom. de). Určena je pro vozy VW Passat 3B5 (1996-2000) a VW Passat 3B6 (2000 - 2006), verze sedan i kombi (Variant). Pasují též na Škodu Superb (2002 - 2008). U žádného vozu ne 4x4. Modrá barva, výškově stavitelné. Koupeno na ebay. com z Dusseldorfu na můj VW Passat 3B6. Po montáži jsem na nich najel pouze 100 km, zbytku rodiny vadila přílišná tuhost podvozku. Originál krabice, mírně zašpiněné. Certifikace TÜV. Poptávám 5.900,- Kč za 4 pružiny a 4 tlumiče. Dotazy rád vysvětlím.

http://tuning.sbazar.cz/sada-pruzin-a-tlumicu-jom-hradec-kralove-o3797143.html

A jak to jen 100kilaku?to se ti ani ta vymena nevyplatila,a jak se ti stim jezdilo teda?ja o tom premyslim ale ta cena je dost lakava ale az podezrele levny tak aby to nebyl nakej schit,a co na to auto?nevrzalo tam neco nebo tak?a jak si to mel snizeny?sedelo to pekne nebo nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec se na takovou mrdku ani nedívej, jsou to hrozný sráče!

no to si prave taky myslim jinde stoji komplet podvozek 20 litru a JOM to dela za 6litru tak to je trochu divny,na ty nase cesty bude nejlepsi tam prdnout jen sport pruziny

na origo tlumic a bude to ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec se na takovou mrdku ani nedívej, jsou to hrozný sráče!

no to si prave taky myslim jinde stoji komplet podvozek 20 litru a JOM to dela za 6litru tak to je trochu divny,na ty nase cesty bude nejlepsi tam prdnout jen sport pruziny

na origo tlumic a bude to ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nízké pružiny na origo tlumiče - rozluč se s tlumiči. Neobhajuji tu sadu, bylo to na ebay.com v akci, měl jsem vyteklé zadní tlumiče a spěchal jsem. Jezdím s karavanem, chtěl jsem něco tvrdšího. Tohle bylo ale moc a navíc to šlo dolů tak o 4 čísla. Já chtěl tvrdší pérování a vyšší auto. Takže jsem se s tím jednou otočil HK - Jánské Lázně a zpátky - OK, je to pod 150 kiláků :-)

To víš, že se mi to prodražilo, minimálně opakovaná montáž a ta sada, co mi zbyla. Teď tam mám KYB plynokapalinové tlumiče a Lesjöfors pera. Auto je tvrdší, ale šlo trochu nahoru. Mluvím o kombajnu Passatu.

Nikomu nic nenutím. Se sedmnáctkama by auto vypadalo skvěle, ale celá rodina se na mě mračila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...