Přejít na obsah

1,6 MPI nízké volnoběžné otáčky


Fabier

Doporučené příspěvky

Praveze nie . Dolievat nemusim. Akurat po ostrejsej jazde ked som stiahol tu hadicku ( kvoli testu podtlaku ) sa mi zdalo, ze je nejaka moc zaolejovana. Inak mi pride tam ta membrana asi aj zbytocna. Mam ju poskodenu a nejak extra problem nerobí. Diag. je čistá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked som este riesil problemy so starou lambdou, zistoval som ci nerobi problem prisavanie falosneho vzduchu . Teda zmeny v podtlaku , v saní. Testoval som striekanim benzinu na všetky špáry a spoje , všetko bolo dokonalé tesné. A tiež test pri jazde s napichnutou diag. , kde som šiel normalne a potom šiel so  stiahnutou tou tenkou hadickou. Či má nejaký vplyv na chod motora prisavanie pred klapkou alebo za klapkou. A nakoniec aj meranie podtlakomerom. Ním sa da tiez zistit dost vela . Ale ten moj motor jazdí stale rovnako dobre, nech tam odpojim hocičo. Akurat raz dost stratil vykon ked som zabudol zapojit konektor sekundárneho vzduchu. V podstate je to jednoduchy motor bez EGR. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Pisal si ze mas uz lambdu na dochodku , tak vymena lambdy motoru iba prospeje . Len aby ju ten motor predcasne neznicil . Nechapem preco chces testovat tu staru lambadu . Vyzera to ze chyba je niekde inde . 

P.S. Napiš tu tvoju chybu , lebo nevieme kod chyby alebo tvoj problem. 

Editováno: , autor: mino22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemas niekoho , kto by sadol do auta ku tebe a za jazdy sledoval diag. Ved to nieco musi ukazat , nejake divne hodnoty. Alebo zeby nefunkcny  katalyzator . Precistit vstrekovace , alebo skontrolovat zapalovanie. Ja som si vsimol v garazi po tme ze mi preskakuju iskry na kabloch , prebijaju, ale zatial len tak slabo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Takže som skúšal všetko možné na benzín to isté niekde mi prisava vzduch počujem.ako mi v saní syčí vzduch zapchal som tú malú hadičky čo ide od veka motora aj tak ešte syci ....a nemôžem za toho nájsť kde ...na jar zhodim celé sacie potrubie a prekontrolujem teraz  to nejde v zime 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...