Přejít na obsah

Plast kufru


fuzzyi

Doporučené příspěvky

Nefunguje mi ani jedna žárovka na osvětlení SPZ. Když jsem odšrouboval kryt tak žárovky jsou jakoby zapadlé dovnitř.

Potřeboval bych proto sundat ten kryt z vnitřní strany kufru. Nejsou tam žádné šroubky. Navíc jsem zjistil že poměrně dost v horní čísti těsně u okna dost vrže. Jak na něj?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

srandujes,nie? Ve dsi to dal dole,tak musi ist aj naspät.

Najprv nasun zhora od skla,potom pretiahni popruh na pritiahnutie dveri pri zatvarani. A pomaly zacvakavat,pozeraj zboku do strbiny aby ti tie zuby isli do dier aby si nieco nezlomil koli netrafeniu sa do diery. Ja som 1 tak odrovnal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měnil jsem zadní sklo, motorek otevírání kufru, žárovky... plast chce trošku přitlačit a začít u skla a zacvaknout.. žádné spony tam nejsou pokud se jedná o OC1... jen plastové výstupky které patří do kovových výstupků na OC1... postupuj dle popisu výše a nevidím problém..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...