Přejít na obsah

Napětí z motorového prostoru spínané klíčkem 15 ?


alespilot

Doporučené příspěvky

Mám dotázek, potřebuju napájet zařízení o příkonu 10W nejlépe z motorového prostoru (nechci zase tahat kabel skrz dělící stěnu). Máte někdo nějaký tip,odkud natáhnout + kabel ,který bude pod napětím při zapnutém zapalování (klíčku "15"),nebo chodu motoru ????

Díky za pomoc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co tam potřebuješ tak nutně zapojit,že chceš konkrétní info?

Ted konkrétně denní LED světla,ale je to vlastně jedno - jde o obecné použití z konkrétního místa :feve::):)

Já si to nakonec najdu (jako vždycky všechno),ale venku je zima,tak tady mám teoretickou přípravu a proč vymýšlet vymyšlený :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Ahoj - sice ne úplně do tohoto téma vhodné, ale nechce se mi zakládat nové.. Poradíte, kde vzít spínaný plus někde v prostoru autorádia? (odešlo mi něco v autě a ve svazku rádia mi nejde to spínané plus). Chtěl bych tam tedy zapojit to rádio, ale také i novou autozásuvku (ta, co je u řad.páky je pod napětím stále) - tedy potřebuju něco silnějšího..

díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 let později...

Ahoj, víte někdo, kde je tedy v motorovém prostoru snadno dostupná svorka 15, nejlépe aniž by člověk musel rozebrat půl auta? Vím že je u ŘJ motoru (sem cokoli zapojovat je blbost), na servo ani ventilátor dochlazování se mi taky sahat nechce, navíc je to velmi špatně dostupné. Tahat to z kabiny znamená opět rozebrat půl palubní desky, a hlavně nechápu, proč prostě nemůže být na alespoň jedné pojistce u motoru 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...