Přejít na obsah

ANKETA: Koľko máte najazdených km na vašej O2?


Igor

Doporučené příspěvky

Austin máš vo svojom príspevku chybu lebo do Ol. sa motor 1.9 Tdi 77kw nikdy nemontoval :kol-32:

Inu těmi kW si moc jistý nejsem, asi to má být 66 a ne 77 je to prostě ten slabší motor TDi, byly jen dva. Myslím, že se mu říká komůrkové turbo. Ale asi tušíte, co myslím.

Že dotaz je výhradně k OII jsem si všiml až dnes.

Jsem překvapen kolik se dá na OCT najet aniž by auto vypadalo sešle.

Na Feldě 1,6 jsme najeli ve firmě taky hoodně přes 320tkm, pak se prodala (za 115tkč neuvěřitelné) jezdila velmi slušně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 roky později...

Inu těmi kW si moc jistý nejsem, asi to má být 66 a ne 77 je to prostě ten slabší motor TDi, byly jen dva. Myslím, že se mu říká komůrkové turbo. Ale asi tušíte, co myslím.

Že dotaz je výhradně k OII jsem si všiml až dnes.

Jsem překvapen kolik se dá na OCT najet aniž by auto vypadalo sešle.

Na Feldě 1,6 jsme najeli ve firmě taky hoodně přes 320tkm, pak se prodala (za 115tkč neuvěřitelné) jezdila velmi slušně.

 

TDI 66 a 81 kW byly hlavně motory s rotačním čerpadlem, dle kódu motoru se můžou lišit použitým turbem - s obtokovým kanálem a s naklápěním lopatek;) Jinak do OI se montoval TDI PD 74kW...

 

A já mám momentálně 217tkm na 2.0 TDI BKD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

k dnesnemu dnu malo pred 320000km...auto malo v oktobri 10 rokov. Kupil som ho ked malo 230000 a tesne pred kupou bola opravovana prevodovka. Ja som na tom menil iba turbo, egr ventil a ine spotrebne diely (brzdy tlmice rozvody).

Ak neberem do uvahy take zavady ako senzor teploty ofukov alebo smerovka v zrkadle tak by som povedal ze auto je spolahlive aj napriek tomu ze je to 2,0 tdi bkd ktory tu dost ludi zatracovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Bráchova O2 2006 1.9 TDi- PD77kw BKC chipovaná od 80tis/km na cca 100kw(nevím přesně) najeto 310 000km, turbo původní (už hvízdá a houká) spojka+dvojhmota druhá, vačka+vstřiky+hydroštely původní ve velmi dobrém stavu, předchozí majitel měnil olej každých 10tis/km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...