Přejít na obsah

ANKETA: Koľko máte najazdených km na vašej O2?


Igor

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tak přidám také moji zkušenost s O 2. Elegance 1.9 77 kW, r.v. 2005. K dnešnímu dni jsem najel něco přes 218 000 km. 1x výměna brzd, 2x rozvody, stab. tyčky zadní nápravy a nechal jsem vyměnit ty původní tvrdé těsnící gumy dveří. Kvůli laku. Před čtrnácti dny výměna aku (ty mrazy u nás ji dorazily) a před týdnem praskla půlka závitu nahoře na pružině přední nápravy, měněny tedy obě přední pružiny. Když nepočítám běžný servis, stírátka, žárovky, pneu, tak zatím vše původní a v kondici. Včetně tlumičů, což se divím. Chci si ji nechat ještě rok, to bude mít cca 250 000 najeto, jsem zvědav co ještě bude chtít. Ještě nikdy jsem neměl takhle ojeté auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

OC II 1.9TDi 77kw 5qualt 6/2007 -> 129.970km, bohužel v 80.000 vyměněn celý motor (prasklý blok), lamela spojky, 1x komplet rozvody, 1x zadní brzdy, motorek zadního stěrače, blinkr PP zrcátka a pak taková běžná údržba samozřejmě - olej, filtry, žárovky, stěrače. Počítám že tento rok příjde na řadu setrvačník, už si tam nějákou dobu brblá, ale dokaď valí vpohodě, tak na něj kašlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvedene do prevadzky 11/2010.

Okrem beznych servisov meneny iba posilnovac brzd, ktory nevydrzal v zime :). Brzdy zatial povodne.

post-60113-0-56236300-1336856009_thumb.j

Editováno: , autor: a_sdfg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...

Ano tchán na mém bývalém služebním autě,

Oct I. 1,9 TDi 77kW s klimou, alu, ..tehdejší výbava myslím elegance, stará palubka, rv.2000,

má teď 428.000 km tuším, bez nějakých velikých servisních úkonů

brzdy, tlumiče, výfuk, repas turba, žhaviče, ložiska, rozvody celkem běžné věci.

Už s tím umí jezdit za 4,2 l/100km delší trasy. Prý nic jiného nechce.

Za poslední leta jediná závada - stahovačka okna el. se blokla.

Nutno dodat, že jsem s tím jezdil prvních asi 280tkm zejména delší trasy /Bp., Blava, Pha, Wwa, BB, Lubljana, letiště ../ tj. řadil a brzdil jsem jednou za 50 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...