Přejít na obsah

ANKETA: Koľko máte najazdených km na vašej O2?


Igor

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

takže mé auto je v provozu od 07/2006 a najeto mám aktuálně 217.690 km. Motor 1.9TDI 77 Kw/4x4/. Před 8.000 km měněna spojka a pár drobností na přední nápravě. Tlumiče mám ještě původní (dle testu ze škoda servisu je jejich účinnost ještě 51 %).

Na motoru mám od cca 195.000 km ecobox od UR Tuningu a max. spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Tak ja mam auto sice chvilku, ale je vyjete z firmy, je to r.v. 2004, je to motor 1.9 77kw, nabehany ma 255 tis km. co na ni bylo delane pred r. 2009 nevim ale v r. 2009 na jare je davane nove turbo, brzdy, cerpadlo, rozvody a pak nejakej servis za cca 55tis penez. A tento mesic to pokracuje - setravacnik se spojkou a silentbloky ramen + nejaky drobnosti za cca 22tis penez. Jinak je sem tam rezava a nebyla bourana, takze zatim probiha reklamace a snad to uznaji. Rez se objevil na lenu kapoty pod maskou a na prazich pod tesnici gumou dveri kde je osoupanej lak prave od teto gumy - hold inovace frajerinky a pak se lidi divi. Uvnitr vrze trocha palubka a sou osoupany okrasny listy - stribrny ambiten - a byli oloupany pogumovany madla. Jinak ok, tak to snad jeste nejakejch 250tis vydrzi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

no bylo treba ji poradne zajet :palec2:

jinak 90% byli cesty Bratislava-Mnichov, takze pohodicka, zadne couraky medzi dedinama...

ale jen tak pro porovnani: na sluzebnim 5kovem BMW 545i kombi jsem byl 2 tydny na sluzebce ve spanelsku a portugalsku a za 2 tydny pribylo na tacho 8000km (ne, nespletl jsem si nuly ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za celou dobu co to auto mam tak mam dlouhodobou 6.1 na 100, ale po nemeckych dalnicich jsem s tim jezdil klidne 160-170 (tam byl asi prumer do 7, ale to nemuzu rict presne, jelikoz merim jenom dlouhodobou, ne na jednotlivych usecich), jinak vetsinou rakousko 140, misty 110...nejsem zavodnik a auto si setrim jelikoz neni firemni ;)

nechapu lidi co maji s 1.9TDI dlouhodobou 5.2...to s tim asi jezdi jenom mimo mesto predpisovejch 90 :palec2:

ale s bavorem jsem jezdil za 26 na 100 po spanelskych mestech, holt 4,5 litru objemu neco sni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...