Přejít na obsah

ANKETA: Koľko máte najazdených km na vašej O2?


Igor

Doporučené příspěvky

prostě jezdim, čas od času se mi rozsvítí, že mám dolejt, tak jako teď, ale nejsem blázen, abych okamžitě dupnul na brzdu a hned dolejval. těch 50km do garáže dojedu, protože rezerva tam je a nehlásí to až když je to na suchu. prostě shoda náhod...kontrolu oleje nechávám na elektronice, až když bych najel podezřele moc km, možná bych zkontroloval

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prostě jezdim, čas od času se mi rozsvítí, že mám dolejt, tak jako teď, ale nejsem blázen, abych okamžitě dupnul na brzdu a hned dolejval. těch 50km do garáže dojedu, protože rezerva tam je a nehlásí to až když je to na suchu. prostě shoda náhod...kontrolu oleje nechávám na elektronice, až když bych najel podezřele moc km, možná bych zkontroloval

Zajímavý přístup, ale snad máš pravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tohle. uraženej vypouštěcí šroub předpokládám na rovným úseku nehrozí no a když by něco prasklo, tak teď nevím, jestli si to nepletu a audinou, ale mam mám pocit, že krom oranžových symbolů jsou i červený- kritický. nicméně co třeba lidi, co s sebou nevozí olej?

Šroub bys asi slyšel nebo cítil, s tou oranžovou/červenou nevím nevím.

U Fabie jsem taky nikdy olej nevozil, ale Okinka mě naučila-mám naježděno mraky km a nekončím vždy doma+TFSI si vezme víc než MPI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Mě taky teda TDI vždy olej brala,jen starej Passat model 1994 TDI 66kw jezdila od výměny k výměně,ale tam to bylo po 10.000km,pak naslednej Passat 1997-2000 TDI 81kw jezdil výměny po 15.000km a taky od výměny k výměně,za to pak ty předposlední Passaty TDI 96kw co jsem měl naposledy,ty jezdily výměny po 50.000km a do nich se mezi výměnama dolilo min.3L a to minimálně.Oct.II TDI mi ted mezi 30.000km výměnama sežerou tak max.1,5L.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za 14 měsíců najet 100tis km, to fakt nepobírám...

krom carlose

je to moje 4 auto - nejdříve felicie, za 2 roky 155.000 km

pak fabie - 1 rok 75.500 km

pak berlingo 2.0 HDI - 3 roky a 252.00 km bez jediné kapky oleje mezi servisní prohlídkou (každých 20.000 km)

no a ted OII s temi 100.000 za 14 mesicu.....

v aute sem fakt denne... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...