Přejít na obsah

1,2 TSI (77kW)


Cjoctavian

Doporučené příspěvky

Pravě to mě děsí . Jinak zatim sem s motorem max spokojen předtim jsem měl 1.6 ale Tsi je daleko lepší kultura chodu spotřeba .

Nevite zda existuje nějaký kryt motoru zespodu ? Nemám paket na špatne cesty .

Editováno: , autor: zbek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj,

dnes jsem byl v servisu a pod turbicko mi nainstalovali jakousi podlozku a prehravali program. Pochopil jsem, že je to neoficiální, ale když se tam někdo z nás objeví, tak mu to udělají ;)

POSTREH: Palubní počítač mi počítá spotřeby pomaleji a auto má menší spotřebu- při 160km/h mi udával 5,8l, ve dvou lidech, což dříve udával hodnotu vyšší!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

dnes jsem byl v servisu a pod turbicko mi nainstalovali jakousi podlozku a prehravali program. Pochopil jsem, že je to neoficiální, ale když se tam někdo z nás objeví, tak mu to udělají ;)

POSTREH: Palubní počítač mi počítá spotřeby pomaleji a auto má menší spotřebu- při 160km/h mi udával 5,8l, ve dvou lidech, což dříve udával hodnotu vyšší!

Juu to bys měls lepší spotřebu než TDI :kol-47: co motor jak jede s posledním softem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam za sebou výměnu rozvodů v 37tis na záruku. Po výměně se nahodile asi jednou za 500km objevil nepravidelný chod motoru na volnoběh, skoro jako by běžel na 3 válce.

Při reklamaci mi řekli, že je nová akce na servo regulace obtoku turba a dali mi pod něj asi 1mm tlustou podložku + nový FW. Od té doby zatím vše OK.

Editováno: , autor: Dare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak mne trošku dojali. Přijarní kontrole a výměně gum mi také neoficiálně vyměnili soft a dodali podložku. Spotřeba se zvedla o litr na letních gumách bez klimy. Předtím 5,4 l/100 km dlouhodobá. Nahrkaných mám 19000 km. Písemně jsem je kontaktoval. Bohužel nereagují. Budou to mládenci muset dát do kupy nebo budu řvát, že to neviděli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klokane, bez klimy a na Michelinách Energy Saver nemůže vyskočit spotřeba výše, ale sníží se. I kvůli vyšší teplotě. Moje žena je poměrně marný řidič a chápe, že zásahem došlo k přenastavení. Je to zdechlejší a motor se rozhodněnechová tak kultivovaně, jak před zásahem. Prostě mají strach, aby turbo vydrželo v záruce. Jak jinak si vysvětlit, že mi na volnoběh lehce střelí výfuk a nebo po ubrání plynu auto přidá? Tohle považuji za podvod na sppotřebitele. Auto jednoznačně nevykazuje stejné vlastnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem měl možnost se trochu více projet. Auto po sešlápnutí plynu na podlahu reaguje jak naložené zemákama až po střechu. Pěkně pozvolna se to rozjede. Všechna krása a požitek z jízdy se vytratil. Přenastavení po fleshnutí firmware vám nedovolí přetěžovat turbo a řetěz. Žádná agresivita se nekoná. Kecy, že po 300 km se to změní, neplatí. Dokonce i můj malý syn viděl, že je to špatné. Dnes jsem od servisu dostal informaci, že výrobce nařídil nahrát nový software. Akorát mi o zásahu řekli až po dokončení. To není moc slušné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj přesně ten pocit mám taky. Jinak 77kw je na Fabii tak tak... v Yetim nebo Touranu bych si ho asi nekoupil. U Yetiho jde na dalnici citit ten tvar krabice když fouká

Šššmarjáá co je to tady za kecy. Nepochopím jak si někdo může koupit svobodně a o své vůli auto a pak tady blije na motor, který si pořídil. Když se ti 1.2 TSI nelíbí, pořiď si něco silnějšího a neplivej na ten motor. Mimochodem, když jsem kupoval jednu z prvních fábií, měl jsem tam motor 1,4 44 kW a můžu tě ujistit, že ten motor na to auto bohatě stačil (a do dneška jezdí). Dneska mám motor 1,8 TSI 118 kW a už pošilhávám po něčem silnějším. To ale neznamená, že ten současný motor musím nutně kritizovat. Fakt ty vaše kecy tady nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zaprvé, necituj předcházající příspěvek. A zadruhé, proč by ho nemohl kritizovat? To je snad nějaké nedotknutelné božstvo? Navíc, když výrobce řeší jeho problémy stylem, že ti změní jeho charakteristiku/vlastnosti flashnutím ŘJ motoru? To nikdo při výběru nemohl přece vědět!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šššmarjáá co je to tady za kecy. Nepochopím jak si někdo může koupit svobodně a o své vůli auto a pak tady blije na motor, který si pořídil. Když se ti 1.2 TSI nelíbí, pořiď si něco silnějšího a neplivej na ten motor. Mimochodem, když jsem kupoval jednu z prvních fábií, měl jsem tam motor 1,4 44 kW a můžu tě ujistit, že ten motor na to auto bohatě stačil (a do dneška jezdí). Dneska mám motor 1,8 TSI 118 kW a už pošilhávám po něčem silnějším. To ale neznamená, že ten současný motor musím nutně kritizovat. Fakt ty vaše kecy tady nechápu.

já myslím, že tu lidé poukazují hlavně na to, jak s lidmi škoda a vw ojebali. koupili motor, který táhnul už odspoda (legendární to přirovnání pro tento už legendární motor) a po tom, co si ve škodawerke uvědomili, co zplodili za výtvor a kolik je to bude všechno stát, lidem pomalu bez jejich vědomí přehrávání soft pro větší výdrž a dělají z aut obyčejné líné lemry, tedy přesně opak, proč si tento motor lidé kupovali.

Editováno: , autor: mmaa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar lidi. Tak jsem si nechal změřit výkon. Borec, který to dělal, říkal, že je ten výkon úžasný. Vyjádřil se taky k výkonu z fabriky a to ve smyslu, že to nastavují hodně vysoko, ale asi ze strachu z poškození to teď softwarově upravují. Těch odjetejch 300 km po změně firmware v řj na adaptaci je čirej nesmysl. 300 km je na to, aby si asi zvykl řidič. Stav při změně sw byl 18500 km a průměrná spotřeba 5,4 l/100 km. Dnes je stav 19500 km a průměrná spotřeba 6 l/100 km. A to jsem přesedlal na 98-ku a na letní gumy. Ani styl jízdy jsem nezměnil. Podotýkám, že se průměr vymaže každých 10000 km, takže se spotřeba zvýšila dost zásadně (poměrově). Auto je hlučnější a línější. Kdo se chce rychle svést, musí točit.

Ještě jedna věc, které jsem si nevšiml při předání protokolu z měření. Měření se obvykle provádí na posledním nebo předposledním převodovém stupni. V mém případě to byla 4-ka ze 6-ti. Má to nějakej vliv? Ví to někdo z vás?

Přemýšlím o tom, kdo a jak bude takto nastavené auto používat. Na jízdu kolem chalupy to ze začátku docela žere a na jízdu po dálnici taky. Nejlepší je pozvolná jízda do 90-ky nad 20 km vzdálenosti bez brutálních veder (klima) a zim v rovinnatém terénu.

vořezanejobrázek.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem zapoměl dodat podstatnou věc. Ten výkon je na kole, tzn. bez ztrátového výkonu. Výkon motoru je tedy cca 90 kW (nikdo ztrátový výkon nepočítal a tak je to jen odhadem fundovaného odborníka; u každého auta je to jiné). Někde jsem četl, že se baj oko připočítává 20% ztrát, který se ztrácej mezi kolem a motorem. U tohohle auta to je podle mne kravina (příliš mnoho), ale mohu se plést, protože jsem absolutní laik. I tak je to měření docela hodně optimistické, že? No co už. Jsou i důležitéjší věci na světě a vliv na úrodu paprik letos to mít asi taky nebude. Každopádně jsem z krizového období poučen a zařídím se podle toho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeknu to asi takto: 1 a 2 trhá asfalt, na 4-ku to roztáhnu na 80-ku, abych nezdržoval provoz a 6-ka je docela leňoch. Změnu jsem moc nezaznamenal pouze u nižších stupňů, u vyšších je nárust otáček vlažný. Jinak otáčky řeším jen při eko jízdě. To, co doporučuje řadící asistent moc nefunguje. Už jsem měl hodně aut. I 3.0 V6 benzín a taky 1.4 tdi FI (mimochodem, tendle model jezdil lépe; prodal jsem ho s nalítanýma 220 000 km v luxusním stavu) Najezdil jsem i mnoho km. Jeden rok cca 100000 - 120000 km (nevím přesně, sedlal jsem ten rok 3 auta). Nepovídám to proto, abych se chvástal. Ale proto, aby bylo jasné, že mám s čím porovnávat. I to kontrolní měření výkonu a krouťáku jsme dělali pro objektivní posouzení. Při koupi jsem byl fakticky nadšený, ale po změně sw to prostě není ono. Docela zklamání. V prvních okamžicích mi to vždycky vyhodilo vzpomínku na film Slavnosti sněženek - To je dost táto, žes nás taky jednou vyvez (parafráze).

Editováno: , autor: grey1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...