Přejít na obsah

kabely od baterky


kysa

Doporučené příspěvky

Zdarec, chystám se tahat kabely od baterky do zadu do kufru a zadrhávám se nad problémem kudy to protáhnout, mohl by jsme mi znovu někdo dobře a hlavně věcně vysvětlit kudy to protáhnout nebo kde co vrtat?? nerad bych to ve své Fábce pokazil nebo aby vyhořela elektrika. moc díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč od baterky? Proč to nenatáhneš od pojistek? Levou stranou okolo prahu současně se svazkem co už tam je.Nebo z toho chceš udělat elektromobil se zásobou autobaterií?Co máš v plánu,zásuvku na 12V v kufru?

ne ne tahat, kabely pro aktivní subwoofer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když to natádneš od baterky, tak se taky prd stane. tahej to tam, kde už ty kabely tažený sou přece jasná věc :smich:

já bych to rád táhnul podle hlavního svazku, ale v tý Fabii, je to tak blbý, že je tam prd vidět a ten vzduchovej filtr mi takdy jde blbě vyndat, ale ještě to zkusím jestli to nějak nepůjde, ještě se na to pořádně kouknu, jinak asi to natáhnout z tý pojistkovky a nehrabat se vůbec v motorovým prostoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...