Přejít na obsah

KONEKTORY A KABELAŽ PRO ZAPOJENI 2.DIN RADIA A NAVIGACE


Doporučené příspěvky

Mam problem s zapojenim 2.DIN DVD, GPS, Radia do SuperB.

 ISO konektory jsem napojil, ale problem je s dalšimi kablikama. ISO A+B konektory mám zapojené podle dílenske prirucky jak je v ni uvedeno. 

Ale chtel bych vedet co jaky kabel presne znamena. Abych mohl presne vsechny moznosti zapojit do nove 2.DIN.

Dekuji za odpovedi

Editováno: , autor: SuperBone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo Iso jsou jasný, jen si dej bacha na pin 1, což je signál o rychlosti, pin 3 diagnostické vedení a pin6 - osvětlení. Aby na straně rádia nebyly kabely s jinou funkcí. Modrej MiniIso je vstup cd-changeru takže ten tě nezajímá a zelený je vstup HF (7+12). Z něj by se možná dal použít pin11 což je ovládaání po volantu. Ale nevím jestli to rádio zpracuje.

Jak píše Milhausek tak anténa je taky jasná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

potřebuješ can-bus adapter.. jinak bych to vratil a koupil něco co tam pasuje.. zbytečně moc drátů... jo a divím se ti že se připojuješ na can-bus ani nevíš jaký to je a na co slouží.. až ti to nepojede tak se nediv..

Editováno: , autor: Milhausek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdarec Superbaci potrebuji poradit chystam se na instalaci 2din radia a chci se jen zeptat je potraba sehnat nebo koupit nekde nejaky ramecek na to radio nebo vse psuje , ptam se proto ze tam mam symphoni radio ktere hraje dost tragicky takze je treba udelat obmnenu tak se ptam pokud je treba nejaky ramecek a popripade kde se da sehnat jinak u radia mam jen ramecek na predni stranu tod vse dekuji za rady zdarec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Potreboval bych poradit pri instalaci 2 din radia. Koukal jsem jak to tu mate popsany je to pekny pochopil jsem , ale mam problem stim ze v Superbu r.v 2003 mam jiny kable nez mate vyfocene tu pridam fotku jakou kabelaz mam ja a pokud mi muzete nekdo poradit byl bych moc vdecny. Radio mam uz delsi dobu hledam po netu co stim a zadny vysledek stale. v autorizovanym servise mi rekli ze to neni original radio, tak ze stim nechcou nic mit, nejakyho autoelekrikare nemam po ruce a sam mam strach neco zapojovat at nekde neco neodpalim bylo by to asi nemile v Superbu. Moc dekuji za rady :-)

Posilam foto jake jsou kable v aute a foto radia

post-53508-057517300 1282589266_thumb.jp

post-53508-094601600 1282589295_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

dekuji za pekny popis zapojeni co kde a jak. Ale porad nevim kde mam repro, pac tu je napsany ze reproduktory jsou v hnede svorkovnici a ja ji tam nemam dival jsem se jestli ji nemam nahodou nekde zapadlo a nic nikde neni :-(, tak nevim co stim mam delat

Moc dekuji za radu :-)

Nebo uz to fakt poleti s okna :-D nejak me dochazi trpelivost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

SuperBone krasne schemata, jen dotaz;

Nemate nekdo z obrazku 3, popisky 3 ( rgb video } to zapojeni toho konektoru? jde mi o to, co ktery pin je. dik moc

Ahoj,

Hmm zapeklita otázka... Zkusim se podívat do elekt.schámat, ale silně pochybuji že něco vyhrabu.

Zkus nějakeho frajera přes Elektro v Škoda serv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...