Přejít na obsah

Jak zapojit reproduktory


Kosiik

Doporučené příspěvky

rozebrat dveře, zjistit kde ty kabely končí, to ti nikdo neporadí jelikož to auto nikdo nevidí. potom v rádiu v jednim isokonektoru kde jsou repráky, ty prostřední 4 sou na repro přední levy pravy takže tam nacvaknout piny, vypichnout a dát to tam a nebo to napájet na ty drátky co z toho isokonektoru lezou. a do dveří zapojit repro a hotovo. pokud toho o elektru moc nevíš tak to raději nech někomu kdo ti to udělá. radek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potřebuješ mít do každých dveří dvojlinku(dva dráty + -) takže jestli už tam ty dvojlinky máš natahlý tak je jednoduchý koupit repro, namontovat, nacvakat konektory, napojit a do rádia připájet na příslušný drátky co jsou k tomu určený buď v isokonektoru nebo některý starý rádia to maj normálně přes konektory. radek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

V ISO konektoru (reproduktorovém) jsou všechny kabely zapojené a to mám jen 2 reproduktory.Další 2 reproduktory jsem si ted koupil.Nevíte kam by mohly vést ty kabely od zadních reproduktorů? Potřeboval bych je zapojit do zadních reproduktorů a neumím vyndavat kabely z iso konektoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 3 roky později...

Čus Feliciářové.

 

Potřeboval bych zjistit jaký máte v autě originální konektory z auta do rádia. 

 

Něco ladim na svojí Fabuli 2 a potřeboval bych nějaký ty svorkovnice.

A pokud to máte podle mojich potřeb, tak se vydám na autoštotiště kde si ten konektor vystřihnu a vyoperuju z něj tu část kterou potřebuju.

 

Jako dávat 700 za celou svorkovnici s kabelama u škodovky (vyz zde vloženej obrázek) se mi fakt nechce když z ní použiju jenom něco a zbytek by mi byl k ničemu.

Jde mi hlavně o tu část označenou kroužkem a nějakej aspoň 100mm kousek kabelů co by z toho koukal.

Pak bych si to přecvaknul do svojeho konektoru a autě a originální přípojku na repro bych nechal "mrtvou" bokem.

 

Můj problém řešim tady:

 

http://forum.skodahome.cz/topic/52903-konektor-radia/

 

Na obrázku 

post-85140-0-39653700-1468133391_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mr.Pavka, mám několik sad toho celého konektoru na pravé straně, tedy i včetně toho hnědého ISO a kontaktů do něj. Prodával jsem to loni v bazaru (loni prodány 2 sady), myslím že takových 6 ještě mám, viz foto ... cena 60,- + 20,- poštovné (případně více v SZ), ať nenarušujeme pravidla fóra ... možná to zase vystavím v bazaru

post-3505-0-81182300-1468136962_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...