Přejít na obsah

cvakajici ventil


kamilk

Doporučené příspěvky

Uz delsi dobu se mi stavalo to, ze po zahrati motoru zacalo neco v motorovem prostoru cvakat (slyset to bylo hlavne pri neutralu, napr. na krizovatce). Kdyz uz se to stane, tak jak vypnu zapalovani, jeste to cvaka tak 6 sec a pak to prestane. Jinak nic zvlastniho nepozoruju (mozna jen, ze zacal motor vice kourit, ale to muze byt jen subjektivni dojem) . Ted jsem se uz nastval a koukl jsem co to dela a zjistil jsem, ze cvaka jakysi ventil pred ridicem viz. foto. Vedou do nej 3 hadiciky a dratky. Co to je zac? Predtim mi to 100 % nedelalo.

Mam O1, 1,9 TDi, 66 kW.

Diky.

post-9843-12681689462136_thumb.jpg

post-9843-12681689546177_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz delsi dobu se mi stavalo to, ze po zahrati motoru zacalo neco v motorovem prostoru cvakat (slyset to bylo hlavne pri neutralu, napr. na krizovatce). Kdyz uz se to stane, tak jak vypnu zapalovani, jeste to cvaka tak 6 sec a pak to prestane. Jinak nic zvlastniho nepozoruju (mozna jen, ze zacal motor vice kourit, ale to muze byt jen subjektivni dojem) . Ted jsem se uz nastval a koukl jsem co to dela a zjistil jsem, ze cvaka jakysi ventil pred ridicem viz. foto. Vedou do nej 3 hadiciky a dratky. Co to je zac? Predtim mi to 100 % nedelalo.

Mam O1, 1,9 TDi, 66 kW.

Diky.

Niekde som cital o tom,ale uz neviem kde. Ma to cvakat,ze je to v poriadku. :feve:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď v klidu,dělá to přesně to co má!Akorát sis toho dříve nevšimnul.

Akorat je divne, ze pri studenem motoru to necvaka. Taky je divne, ze kdyz po jizde vypnu motor a pak jen otocim klickem do prvni polohy, tak to dela ten rachot taky, aniz by byl nastartovany motor. To je taky normalni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...