Přejít na obsah

LED denní svícení


Chossse

Doporučené příspěvky

Jak, není možné?
Chceš LED denní světla?
Tak je namontuj, vykuchej automat a světla zapoj na už od výroby připravený pin ve spínači.
Ale nebudu Tě přemlouvat, protože, za mně, pojem 'světla pro denní svícení' vůbec neměl vzniknout a svítit by se mělo jen komplet vším.
Hlavně takhle teď v zimě je krásně vidět, jak samostatné denní svícení neumí používat skoro půlka řidičů co je má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
On 10. 2. 2017 at 0:34 PM, Yodiak said:

 

Přesně tyhle jsem měl (mám). Po delším provozu začaly blikat v pravidelných intervalech. Reklamace, údajná výměna řídící jednotky, opětovná instalace a problém byl na světě. Prostě jsem nastartoval, cca 20 minut to bylo ok a pak to začalo v pravidelných intervalech vypínat. Vypadal jsem jak tydýt. Později jsem přišel na to, že když zapnu klimu, tak to nedělá.

Všechno zapojené korektní a správný. Před zimou jsem je z auta vyndal a svítím normálně. Teď mi to neva, ale v létě je super mít LEDky, tak uvidíme, co s tím vymyslím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 roky později...

ahojte, viete mi poradiť? napojil som LED svetla na pin 6 všetko fungovalo perfektne, len potom som omylom asi niečo vyskratoval, zdá sa mi že ten kábel čo ide od pinu 6 sa mi dotkol na baterke - mínusu a od vtedy to nefunguje, poistky na baterke a tie čo sú v aute prekontroloval (pre pipal voltmetrom) nenašiel som žiadnu zlú, skúšal som aj druhý prepínač svetiel bez zmeny. Ďakujem za každú pomoc, nadávať mi nemusíte ani si uťahovať viem že som somár ?

 

Vyriesene: zabudol som ze som tam dal poistku, schoval som ju pod torpedom pod stieracami, zistil som to az ked som premeral kabel. No clovek po 2r. zabudne niekedy co kde dal :-)

Editováno: , autor: wonder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...