Přejít na obsah

Signál subwooferu nebo zesilovače - Radio Dance


kysa

Doporučené příspěvky

Zdravím mám Fabii II, chtěl bych poprosit někoho zda by mi poradil nebo aspoň na nějakém schéma označil, kde u radia Dance zapojit kabel, který by měl vypínat a zapínat buď aktivní subwoofer nebo zesilovač u radia Dance a taky bych se chtěl zeptat kde nejlépe ukostřit mínusový kabel od aktivního subwooferu(baterie je mi jasná, že to určitě půjde, hledám jiné místo v automobilu), tomu dotyčnému moc děkuju, je tu schéma zapojení radia dance, třeba napsat číslo konektoru

post-44778-1268320350,7745_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já bych to asi zkusil zapojit na ten kablík č.13 ale nevím to jistě, nemám tohle rádio, ale je to řídící signál...jinak kostru chytni někde pod zadní sedačkou, já to tam mám taky u pásu... ;)

já jsem to zkoušel a nic, nehrálo mi to, takže to bude někde jinde asi možná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som to riesil s Columbusom. .Ale neprisiel som nato, a skusal som skoro kazdy pin. Nakoniec som to zapojil na vypinanie od klucika.

je to asi taky řešeni, ale zkusím každý kabel, když bude to radio zaplý, jestli půjde do toho proud nebo ne, ale tak určitě to někam musí jít píchnout, když to tady jiný mají

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...

no já bych to asi zkusil zapojit na ten kablík č.13 ale nevím to jistě, nemám tohle rádio, ale je to řídící signál...jinak kostru chytni někde pod zadní sedačkou, já to tam mám taky u pásu... ;)

Rád by som vedel na čo teda slúži pin č.13 - riadiaci signál na autorádiu DANCE?

Ja mám Dance vo Fabii II a tento kontakt zapojený nemám, (mal som pôvodne aftermarket prípravu autorádia)

Pritom, rádio komunikuje cez CAN. Zapína sa, vypína sa, podsvietenie funguje

Je pravda, že z pôvodnej prípravy mám nezapojené 4 káble, jeden z nich by mal byť k-line, ale elektrikár to neriešil a nezapojil.

Peter

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím mám Fabii II, chtěl bych poprosit někoho zda by mi poradil nebo aspoň na nějakém schéma označil, kde u radia Dance zapojit kabel, který by měl vypínat a zapínat buď aktivní subwoofer nebo zesilovač u radia Dance a taky bych se chtěl zeptat kde nejlépe ukostřit mínusový kabel od aktivního subwooferu(baterie je mi jasná, že to určitě půjde, hledám jiné místo v automobilu), tomu dotyčnému moc děkuju, je tu schéma zapojení radia dance, třeba napsat číslo konektoru

Tak ako ostatní urobili, aj ja som pripojil ovládanie subwooferu na zapaľovanie. Teda sw ide, iba keď je zapnuté zapaľovanie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...