Přejít na obsah

Loketní opěrka


Host aka

Doporučené příspěvky

Právě že nepředpokládám vysokou cenu ani v origo servisu, jen potřebuju vědět co chci a nejlépe předem zavolat, jestli mají a případně objednat, abych tam nelítal jak idiot ... Když víš číslo, jsou pak ochotnější ...

Opravdu by někdo třeba nevycvakl a nepodíval se, moc by mi to pomohlo ... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...

zdravím , nevím asi to tu už bylo,pokud ano omlouvám se...evidentně neumím číst,ale mám dotaz ... mám O1 r.v. 1998 verze slx (stará palubovka atd.) jde tam přidělat origo loketní opěrka? páč jak tak koukám tak ty origo opěrky se přidělávají do toho středového panelu v místě kde mám takový to ,,držátko'' na pití a přijde mi to celý vcelku ...to se musí vyříznout nebo jak? Kdyby tu byl návod na tenhle typ montáže, případně fotky jak to kdo udělal, byl bych vděčnej ... dík moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 roky později...
  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...

chcel by som sa len spytat ako sa montuje ta vrchna cast opierky (ta komplet s pantmi) do spodnej casti....len sa to nasilu nasunie alebo ako??? (pytam sa to preto lebo sa mi nalomili panty, vybral som vrchnu cast, polepil lepidlom (UNIVERSUM) ale naspat uz neviem ako na to)

v spodnej strane opierky boli 4 skrutky 2x hned pri pantoch (na krizovy skrutkovac) a 2x asi v strede opierky (torx) , vyskrutkoval som ich aby som vybral ten semis z vnutra opierky ale neslo mi to nejako.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...