Přejít na obsah

Dodatocna montaz org. BT


Dragon99

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Na to zapomeň kámo :prc: už jsem to párkrát montoval je to HF typu parrrrrrrot s dotykáčem ergonomicky podle ŠA umístěná tak že na ní nedosáhneš aniž by ses zvedal z opěradla :kuk: kdyby tomu vystřihli wireless ovladač bylo by to lepší a HLAVNĚ za ty prachy máš od j0sky komplet kit na GSM II /III UMTS PREMIUM :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Nazdárek, měl bych k tomuto tématu taky dotaz.

1) Když bych si do Roomstera koupil sadu pro dodatečnou montáž bluetooth handsfree a k tomu nějaký multifunkční volant (taky dodatečná montáž), spolupracovaly by ty dvě věci dohromady?

Tím myslím, jestli bych to BT HF mohl ovládat z toho MF volantu (jen přijmout/odmítnout hovor) nebo jen tím škaredým ovladačem, co je u toho BT a který by se musel nalepit někam na palubovku?

2) Popřípadně je nutné k tomu BT HF ten ovladač zapojovat nebo by stačilo telefon propojit přes BT a případný hovor přijmout přímo na telefonu (mám ho na držáku ve ventilaci).

3) A navíc by mě zajímalo, jak to BT HF funguje? přijmu hovor a zvuk jde z reprobeden, co mám v autě (originál Swing rádio + 8 repro), stejně jako je to u BT z výroby? A mikrofon by to bralo jaký, v telefonu? Na obrázku toho BT žádný mikrofón není.

Díky za jakoukoliv radu:)

Editováno: , autor: jakudo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

Mohl by mi prosím někdo vypsat díly, které bych potřeboval na dodatečnou montáž bluetooth? Momentálně se k roomsteru prodává jako "Příprava pro telefon GSM II compact s bluetooth bez držáku "MAXIDOT"". Půjde to dodatečně dodělat nebo ne, tak jak píšou na stránkách škodovky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím, mám prosbu a otázku.

Budu mít ve voze Amundsena (RNS310) a rád bych k tomu GSM II případně GSM III handsfree.

Můj problém je, že ve voze nemám Maxidot. Ptám se, lze handsfree ovládat pouze na onom Amundsenu bez dodatečné montáže Maxidotu?

Editováno: , autor: schima
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám v autě Amundsen+ (RNS315) s vestavěným BT přímo v radiu (některé verze Amundsenu+ to mají) a tam lze ovládat hovory jak přes maxidot páčkami pod volantem (zbytečně složité), tak přes radio případně pomocí hlasového ovládání. 

Původně jsem chtěl také kupovat samotnou HF sadu, ale nakonec bylo levnější koupit přímo Amundsen+ a mít to všechno v jednom. Takže pokud ještě rádio nemáš, určitě bych se poohlédl po Amundsenu+ s Bluetooth a budeš to mít jednodušší a levnější. Zapojovat je potřeba jenom mikrofon, jinak je všechno v radiu a pak už stačí jen nakódovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O RNS 315 vím, ale děkuji za radu :kol-47: . Leč kamarád se zbavoval své RNS 310 a nabídnul mi ji za nízkou cenu, čímž jsem nákup RNS 315ky posunul na jinou kolej :)

Navíc pokud se najde dobroděj, kterému by se náhodou Amundsen zalíbil, tak mi vesměs HF zůstane.

Koukal jsem na nabídku jednotek a koukám, že jich je celá řada, čímž se liší i cena. Je nějaké doporučení jakou vybrat?

Bez problému se spokojím s GSM II, jelikož co jsem pročítal, tak při rSAP se prý SMS a protokoly hovorů neukládají do telefonu, ale do vozu.

 

Ještě upřesním detaily: Fabia 2011 FL, výbava Classic (nalešťená bída) :)

Editováno: , autor: schima
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám prosbu a otázku.

Budu mít ve voze Amundsena (RNS310) a rád bych k tomu GSM II případně GSM III handsfree.

Můj problém je, že ve voze nemám Maxidot. Ptám se, lze handsfree ovládat pouze na onom Amundsenu bez dodatečné montáže Maxidotu?

Jde to bez problémů s GSMII, v navigaci musí být novější firmware jinak nutné přehrání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde to bez problémů s GSMII, v navigaci musí být novější firmware jinak nutné přehrání

Zeptám se, budu-li mít jednotku s podporou rSAP, to jest GSM III, bude mi fungovat?

Osobně se mi nedaří najít GSM II jednotku, použil bych např. 5N0 035 730 C

Editováno: , autor: schima
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tá jednotka s rSAP tam určite pôjde, ale ako som práve dnes čítal stránku android-rsap.com, tak nemá to moc veľký zmysel, totiž kompatibilita s telefónmi je dosť obmedzená. Ja som napr. chcel kúpiť Xiaomi Mi4 a na tom sa rSAP nedá rozchodiť vôbec.

Ďalej ešte existuje verzia BT ktorá má aj wifi AP. To bol pôvodne môj zámer, že si kúpim do Fabie takúto srandičku, ale bol som upozornený, že verzia s wifi je pomalá a napr. načítanie telefónneho zoznamu trvá aj niekoľko minút, a podobne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Premium ve Fabii funguje určitě, již jsem to tady na fóru viděl, někdo o tom psal, ale nevím v jakém vlákně.

Mě jde především o možnost ovládání pouze přes RNS 310, jelikož nemám ve voze Maxidot.

Máte někdo případně číslo dílu pro GSM II na Fabii FL? Našel jsem GSM II 5J0035729B, ale tuším je pouze pro před face modely a nejsem si jist, zda-li bude fungovat i na novějších.

Tak jsem si našel jednotku 7P6 035 730 E. Uvidíme, zda-li poběží

Editováno: , autor: schima
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

ahoj, můžete mi prosím poradit ? Do své Fabia II ( 2010 ) jsem si koupil rádio RCN 210, zapojil ISO konektory i CAN do mini ISO, a stále mi po stisknutí tlačítka PHONE napíše displej rádia KEY OFF, musím ještě domontovat BT HF jednotku, nebo ji mám a chce jen nakódovat ? Děkuji Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...