Přejít na obsah

Rozvody 1.4 TDI PD


Doporučené příspěvky

vonRichthofen: aha,tak to by znamenalo,že bych je měl nechat po Novém roce udělat.Ještě se zeptám v servisu,schválně co mi řeknou tam.Tím nechci říct,že ti nevěřím,ale za další zeptání nic nedám.

A jen tak mimochodem,nevíš proč zrovna u tohoto motoru se mění již po 5ti letech,když u jiných jsem většinou četl 6let?

Editováno: , autor: miki966
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U 1,4 TDI v servisce píšou výměnu rozvodů po 120 tkm do roku výroby tuším 2006 Poté se interval prodlužuje na 150 tkm. 

Časový údaj výrobce neuvádí, to co se lze různě dočíst jsou jen doporučení v lepším případě lidí z praxe.

Osobně jsem dělal rozvody na několika PD který měly mezi 120 a 150 tkm a těm rozvodům nic nebylo. Vodní pumpy byly všechny OK, jen ty malý kladky byly mírně hlučnější. Velký napínací kladky byly taky OK. Podle výrobce se mají dokonce nechat dvě výměny rozvodů, tedy 240 - 300 tkm, což ale nehodlám zkoušet jestli by to vydržely. 

Jinak pokud se zeptáš v servise, tak ti samozřejmě výměnu doporučí - jde jim přece o kšeft, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...