Přejít na obsah

Jake máte zkušenosti s repasovaným turbem


Dandiel

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 10 měsíců později...

iste ze nechcem robit repas doma...len chcem mat vsetko potrebne nakupene, aby som to mohol vsetko, ked mi vratia zrepasovane turbo, dat mechanikovi...nechcem aby sa stalo to ze dam auto aj s opravenym turbom mechanikovi a potom mi bude vyvolavat nech si este dokupim to alebo to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@pajko pokud nakupuješ výměným způsobem a staré turbo není total,cena za repas se snižuje,bral jsem sobě ia kámošovi a za každé -2000,- z ceny. :palec2:

Jednání na úrovni,staré turbo jsem posílal dodatečně až po výměně a za pár dní jsem měl peníze na účtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahojte,

takze v piatok som bol na vymene turba www.turbosport.cz (za repasovanie nie nove). Co sa tyka jednania som velmi spokojny (pan Hlousek, velmi ochotny), tak isto aj casove zvladnutie vymeny (3 hodky). Predtym mi turbo zavijalo a hukalo ako sialene. Momentalne ked sa velmi sustredim a je vypnuty fukar aj radio tak je trosku hukanie pocut, ale to bude asi normalne kedze turbo nejaky ten zvuk vydava a octavia nie je zrovna najlepsie odhlucnena. Auto ide ovela pruznejsie a sviznejsie. Takze za tu cenu maximalna spokojnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

takze v piatok som bol na vymene turba www.turbosport.cz (za repasovanie nie nove). Co sa tyka jednania som velmi spokojny (pan Hlousek, velmi ochotny), tak isto aj casove zvladnutie vymeny (3 hodky). Predtym mi turbo zavijalo a hukalo ako sialene. Momentalne ked sa velmi sustredim a je vypnuty fukar aj radio tak je trosku hukanie pocut, ale to bude asi normalne kedze turbo nejaky ten zvuk vydava a octavia nie je zrovna najlepsie odhlucnena. Auto ide ovela pruznejsie a sviznejsie. Takze za tu cenu maximalna spokojnost.

A cona byla jaká?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...